bugün

bir derdim vardan yazıştığın modla buluşmak, görüşmek, eve atmak... bizim sözlükte olmaz ama başka sözlüklerde oluyormuş..
Benden önce birinin daha aklına gelmiş şey. Yazarlardan sıkılıp modlara yonelmektir.
soluğu samsun'da alıp küsküyü yemenize neden olur.
askim seviselim mi
3 gun caylaksin askim yataga gelme
ama askim naptim gene ya
annem icin maymun kari dedin. giyabta hakaretten 3 gun cezalisin askim. ihihii...
Riskli bir eylemdir.Bence denemeyin,sözlükte kalma şansınızı zorlarsınız.Saatli bomba patlamasın diye tek tek kablolarını kesmek gibidir.O derece terletir ve insanı gerer.Düşünsenize yanlış bir hareketiniz ile size ip ban atıyor.
4 yıldır şurdayım ne kim ne yapmış bilirim, ne mod tanırım...

derdim olduğunda yazarım moderasyona cevap verirler.

bu üç günlük yazarlar nerden bilir her şeyi çok merak ediyorum. vay anasını.
Bayan moderatör olsaydı, istemeyerek de olsa yapmış olacağım hede.

Malesef hepsi erkek....

Birisi uzun saçlı ama yine de olmaz.
Sabaha saatleri türk sanat müziği gibi başlar sözlükte, öğlen modern yükselir yeni nesil pop şarkılarına geçer akşama kadar böyle devam eder gece saatlerinde ise mod düşer ve arabeske doğru fena bir geçiş yapar.

Böylece mod düşmüş olur.

Küfür etmeden entry girmeye çalışıyorum ama bu kadar siktirboktan başlıklar açılır mı mına koyim ya.
(bkz: sözlükten moderatör düşürmek)
Başlık düzeltmesini bile düzgün yapamayan modun neyini düşürmeye çalışayım be vazgeçtim bunlar düz yolda düşmeden yuruyorlarsa büyük nimet onlar için.
Sonra bozo noyo koşor doyorlor..
Kasarligin kitabini yaziyorsunuz da ondan koduumun kezbanlari.
takacaksın çelmeyi düşecek. evet.
yazilmamasi, basliginin acilmamasi gereken bir durumdur. insanlar ozgur yasarlar, sana ne dedigim durumdur.
cok basittir. bu azgin moderatorumuze bi kadin ayarliyoruz sonra kaydediyoruz bu kisa ani. sonra yayinlarim diye tehdit edip dusuruyoruz. sonuc olarak kimse soyunmasi dahil 3 dakkada bosaldigi bi videonun yayinlanmasini istemez.
kendi düşmesini beklemek daha iyidir. düşünce de...

(bkz: düşmez kalkmaz bir allah)
moderatör ile ilişki yaşamaktır.

(bkz: o nasıl bir beddua)

(bkz: o nasıl bir yokluk)

(bkz: o nasıl bir bohem hayat)

--spoiler--
gidin insan gibi yaşayın amk
--spoiler--
Çok kolaydır. gerekli organlar;

2 adet meme,
fındık kadar şey,
"gideri var" tipi,
bi adet önden, arkadan, alttan veya üstten ya da üstsüz fotoğraf.

sonracığıma bdv den "x yazar beni çok üzüyor yaaa :( memiktolarım ile dalga geçiyor, yardım edin lütfen" demeniz yeterli. fake hesabı ile size yürüyüp, mod hesabı ile sizi korur. artık mod düşürdünüz.