bugün

bu konuda gözlerimi yaşartan mesajları üst üste koyarsam her birine bir cm desek boyumu geçiyor. bu kadar aciz olmayın arkadaşlar dışarı çıkın mağaranızdan ve insanlarla tanışın.
Biz sözlük kızı istiyoruz. Dışarıdakiler çok banel.
gerçekten bu çaresizliğe sahip yazar var ise zavallılığın dibidir. yazık lan. vay gerizekalı...
şuraya harcadığı enerjiyi hiç harcamadan çıkıp sokaktan birini tutup çevirse şansı daha yüksek.
Afedersiniz ama buna düşmeyen kız da ne bileyim yani.

görsel
(img:#1932650)
Yaparsın vaytt be hızlı jojuk derler yapamazsın böyle çaresizlik zavallılık falan derler ama içten içe de isterler.
Tam bir hımbıllıktır.
Bu kadar mı çaresizsiniz olm. Manuel iyidir manuel takılın.
Zor eylemdir kendileri o bir kuş edası ile tellere yapışıp sıralanmıştır. Normalde kuşa taş Arıca tuturursan düşme ihtimali var ama sözlük kızları değil taş roket atar atsan gene oraya yapışıp durmaya devam ederler.
Ekşide hakikaten fakbadilik yapan bikac kadın yazar var. Kendi yerin varsa rahat işini görürsün.
Yokluğun şehvani serkeşliği olan yazımsal budalalık. Ciddi bir konsantrasyon, alınteri kokan bir emek, sağlam mücadele ve tutku isteyen bu eylemin aksine; daha yüzeysel ve basit yerler var bence. Şans dönencesi için düşmeye düşürmeye daha ideal meskenler var. Sözlük sözcüklerden mamur ve burada "düşürmek" olacak şey olmamalı. Gaye bellemektense mastürbasyon yapmak tercih edilmelidir.

Şüphesiz ki 31'de bir ferahlık ve selamet, dingin bir ahval ile hoşluk vardır.
Bu kafada oldukları sürece kimin kimi düşürdüğünü fark edemeyen erkeklerin çabasıdır. Düşürme ayağına,düşüyorsunuz oğlum haberiniz yok. YAPMAYIN,AZ DURUN LA.
Gençken düşürüyorduk. Artık geçti tabi. Düşse de kaldırmak(!) zor gelir. Çabalayana saygımız sonsuz. Kızlara şiddet uygulamayacaksanız dibine kadar düşürün yani. En nihayetinde düşme numarası yapan pek çok kız bulunur.
Siz türkiye'de yaşamıyorsunuz galiba en son haberlerde iki senegalli bir kadına yan baktı diye polisler yaka paça karakola aldılar. Benim hayatım önemli, yanlış bir şey yazarım falan riske atamam kendimi bu saatten sonra.
" şerefsizimbenimaklımageldiydi " sen misin ?
Ben bile düşürdüm.
vay arkadaş düşen düşene.. peki düşürenler? vay arkadaş...
Daha önce beni düşürmeye çalışanlar oldu. Ben sıkıntılı bi tipim. Tek sana deil herkese boleim dedim. Doruyu söyledim yani.
Düşürmeye değer olanlarin alayını düşürdük. Şimdikiler çöp.
beni kime düşüremediği içn zor olan mevzudur. beni düşürmek isteyen özele gelsin saat 4 gibi gelsin ortaköy bebeğe çay içmeye gidicem şimdi.
bu ortamda bir tane bile dişi ile tanıştığımı hatırlamam. o derece uzağım.
güncel Önemli Başlıklar