bugün

yapmayın. neden mi ? açıklıyorum.

öncelikle karşınızdaki kişinin cinsiyetini tutturmalısınız. cinsiyeti kız ise tamam. daha sonra uygun sohbet konuları aramaya çalışacaksınız. sohbet açılıyorsa problem yok. sonra kızın sizinle aynı şehirde yaşaması lazım (en önemli problem bu) ya da size yakın olmalı. bazı arkadaşlar, edirne'den samsun'a pompaya gitmiş eyvallah da her zaman olacak şeyler için yakın olmak lazım. sonra yaşlar uyumlu olmalı. 45 yaşında kadınla konuşsan, seni elmalı kurabiye yemeye davet eder en fazla. sonra tip önemli. bi bak bakalım beğeniyor musun ? o seni beğeniyor mu ? sohbet ilerliyor mu özel konularda ?

kısacası, hiç yüzünü bile görmediğiniz, size yer yaş kafa ve fizik olarak uyumlu olma ihtimali düşük olan kızları düşürmeye çalışmayın. peki ne yapmalısınız ?

işte size kansere bile tedavi niteliğinde reçete.

dışarı çıkın !

ulan amına koyayım tüm gün pc başında entry girip ulti çakıyorsunuz tek bildiğiniz facebook league of legends ve sözlük. az dışarı çıkın dışarı. çıkın dışarıda bir dolaşın. arkadaş çevresi edinin. kız kanka ve arkadaş edinin manita da zaten gelir. he olmuyor mu ? kolayı var. binin bi metroya ya da otobüse, beğendiğiniz bir kız mı oldu ? düşürmek için sözlükte ciyak ciyak inleme derdiniz yok. kıza bi bakın, baktınız ki umut var, kızla aynı anda inip gidip konuşun. tanışmak istiyorum, kaç milyonluk bir şehirde seninle tanışmak için böyle birşey dışında olanağım yoktu diyin. birazcık ihtimal varsa gerisi gelir. ne gerek var yüzünü yaşını adını sesini beynini yerini yurdunu bilmediğiniz kızlarla aq.
verilemeyecek olan tavsiyelerdir.hayat dışarıda varken sanal alemde sahte profillere aldanarak yapılmaması gereken yanlıştır.
tek tavsiyem var düşürmeyin. zaten sözlükte yazan kız büyük ihtimal 500 tane daha sözlük erkeğiyle konuşuyor hiç gerek yok çevrenizde daha iyileri vardır elbet.
telefon numarasını istemeyin. kesin işe yarıyo. valla bak.
benim bildigim olaydir.
yengenizi burdan dusurdum.
isteyene ogretiyim ve sonrasi mutlu takilmacalar.
not:ucret yoktur. baska subemiz yoktur. taklitlerden sakininiz.
zall'a yıkama yağlama yapıyorsun. öpücüklü başlıkta olabilir.
kızlar '' ayy ne kadar da yalayıcı emişgen ve hüpletici erkek '' deyip kucağınıza atlıyor.
Ayagina bir celme takin, duserken kollarinizi acin.

Bu taktikle tamda kucaginiza duser.
(bkz: ben yeniyim kız düşürmek için hangi tuşa basıyoruz)
önce resim isteyin. Kim kime düşüyor görürsünüz. % 70 i çirkin zaten. % 10 harun abi. % 10 güzel ama ilişkisi var. Kalan % 10 da güzel ama düşmüyor.
çelme takın.
Kafa atın.