bugün

rezilliktir amına koyim. sorsan webcam dan hamile de bırakır bu barzo. ulan insan bu kadar mı asosyal olur? çık dışarı 1 2 kızla tanış olursa olur olmassa olmaz da sözlükte karı kız avına çıkmak, karı kızı etkilemek için cıngıllı başlık açmak nedir amına koyim he?

Örnek başlık v1.

''bateri çalan sözlük yazarı''

''gitar çalan sözlük yazarı.''

''hedere hedörö çalarken terlemek''

be amına koyim tamam müziği sanat için yapmıyon karı kız düşürmek için yapıyon da o zaman siktir git çık dışarı. nette onu çalıyom bunu çalıyom yeaa diye hava mı atılır lan? atsan atsan internetinin hızıyla hava atarsın bre asosyal.

Bir başka türü ise kadın götü yalayıcılardır. Onlar ise yorumsuz.
insan varoluşunun temel kaidesini hatırlatan, ara ara yüzümüzü gülümseten, ara ara boku çıkan gayret.
cık cık cık çok ayıptır. Yapılmaması gerekendir.
(bkz: amaçsız yazar)
Abazalığın doruklarını yaşamaktır. Terbiyesizliktir. Seviyesizleşmektir. söyleyeceklerim bu kadar;susuyorum.
Omegle, chatroulette gibi görüntülü chat sitelerinde şansını demesi gereken insanların yaptığı yanlış. Ulan sözlükte nasıl düşürcen amk.
bir elimle gitar bir elimle bateri çalarak kınadığım eylem.
imkansızdır. sözlükte nasıl çelme takacaksınız ki!? müsait değil, yok yani mümkün değil.
her kuşu öptük bir leylek kaldı .
kolaylaştıkça değersizleşmiştir. nerde o eski 2003'lü yıllarda kızın adını öğrenince mutlu olduğumuz, içimizin kıpırdadığı yıllar.

o ilişkiler daha uzun sürüyordu işte. 39 gün sonra sanal sekse başladığım karı bilirim. ankaraya gidip sikişe akma sürecim 4 ay sürmüştü. değerini biliyor insan amın.

şimdi hooop wassap bilmemne derken bir bakıyorum kız evde duş alıyor. sen kimsin amına koduğum diyip kovuyorum. ayıp ediyorum. kapitalist düzen bozdu bizi beyler.
Şüphesiz, sözlüğü amacı dışında kullanmaktır. Yallah chat odalarına.
Şüphesiz boş bir uğraştır. Ben daha çok düşürülme taraftarıyım.
Kiz bir nebze ancak kari duserse kemikleriniz kirilir be kardas. Cogunuz cop kollu ergenlersiniz, kendiniz gibi liseli kizlar ile takilin siz.

Birakin yetiskin insanlar konussun.
insanların hayatları için yaptığı bir şeyden farkı olmayan eylem. Çalışsan da kaybettiğin bir yok çalışmasan da...

insanların ne yapıp ne yapmayacaklarına karışılmadığı zaman bu dünya yaşanabilir bi' dünya olacak ama insanlar hayvan olmaya çalıştıkları için bu hiçbir zaman mümkün olmayacak...

Edit: ayrıca sana ne amk! işsizlik olarak görüyorsan görmeye devam et ve yorum yapma. bi' salın insanları artık ne istiyolarsa onu yapsınlar amk!
Peki. Sözlüğün amaci ne? Bilgi içerikli geleceğe isik tutacak entry girmek. Surada hayir diyenlerin son entrylerine bakın vajina, ups boobss falan hadi degil diyelim bos muhabbettir. iki yüzlülük hoş değil.
Gerek yok böyle şeylere.