bugün

tartışmasız ki benim. isteğimi, arzumu açıkça dile getiririm ancak dalga dümen üçkağıt yapmam. bu açıdan kendimi tebrik ediyorum.
Benim. her sarktığım harun abi cıktı.*
sözlükten hiçbir kıza sarkmamış erkek yazardır.

olması gereken budur, bununla övünende sapıktır.
"Beni de yaz" dedirtir..
uludağda kızmı vardıda biz sarkmadık.
eğer gerçekten böyle bir erkek yazar varsa görsel
Yaz beni yaz yaz.
bana sarkıyolar yüz vermiyorum o derece.
Kadın avıdır. Bir başarısız entry daha.. *
gerçekten çok iyi arkadaş olduğum ve sarkıntılık yapmayan yazar arkadaşlar var.

bence yani tahminimce (bkz: baktim 3 dk kaldi attim)' dır.
Sözlukte kiz varda sanki aq biz sarkmadik.
Guldurmustur.

Ufak at da civ civler yesin.
Cok sarkmis fakat yuz bulamamistir kesin.
benim. karı kız tavlamaya gelmediğim için sorun yoktur.
benimdir efendim. kendimi övmek gibi olmasın biz o işlerden elimizi,eteğimizi çektik 6 ay sonra evleniyorum mutlu güzel bir aile olacağız allah izin verirse..
maalesef bu sözlük ortamında "vurduruyordur" gibi seviyesiz ithamlara maruz kalabilir. aslında muhtemelen efendi bir elemandır.
başlıklara yazmaya geldik efendim sarkmak da neymiş. burdan kızlara sarkacak kadar umutsuz olan insanlar da varmış demek ki. zaten reelde bana yeterince sarkıyor kızlar.
aynı zamanda sözlükteki kızların zaman zaman sarktığı erkek yazardır. ama o her seferinde evli olduğunu baştan söyleyerek abaza kızlarla arasındaki mesafeyi korumuştur. hamdolsun sevgili kardeşlerim.
burda esip gürleyip yürekli bir bayan tarafından oyuna getirilip sözlükte rezil edilecek erkek modelidir.
gerçek bir sözlük yazarıdır.
buradaki bazi benim yazan arkadaslarin ciddi ciddi yalanini sey yaptigimdir. bir .iktirin gidin.
benim o kişi ödülüm ne?
tekrar söylemek gerekirse nişanlanmak üzere olan ve diğer kızlar umrunda olmayan yazar kişisidir. benimdir yani.
benim. henüz yeni bir yazar oldugumdan mıdır bilinmez ama ilk cümle kesinlikle gerçeği yansıtır.
faceto face den başkası yalandır.
Sözlüğe Sözlük muamelesi yapiyodur. Hani pazardan buzdolabı almaya da gidilmezya o da sözlükde kiz falan aramaz. işi gücü vardır.
güncel Önemli Başlıklar