bugün

-"kaldıraç vereyim." şeklinde iğrenç yaklaşım sergilemek zorunda kaldığım iğrenç başlık. *
(#259582)
kişinin söz konusu eylemi gerçekleştirdikten sonra bunu gelip mal gibi sözlüğe yazması durumunda bir dahaki sefere eşeğin s... kaldıracağı aktivite..
her sözlükte bulunan cılkı çıkmış başlık.
bizim gibi elit , cool sozluk yazarlarinin ugrasmadigi , sadece yazmak icin burda bulundugu fakat diger sozluklerde sikca rastlanan ugras.
(bkz: yonja com)
(bkz: yapılmışı var)
(bkz: abazan her yerde abazan)
aile içinde böyle konular konuşulmaz evladım ayıp diyip kulaklarını çekmek geliyor insanın içinden..
(bkz: yavas kaldir sacin basin dagilmasin)
erkek yazarların bir kısmının hayali.. tabi bayan yazarlardan da butür istekleri olanlar olabilir..
abazalarin gerceklesmiyecegi hayalleri.
(bkz: aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış)
asıl amacını unutmuş yazar şekli.
(bkz: kaldırma belin agrir)
(bkz: sozlukten halter kaldirmak)
(bkz: hatun dediğin nedir ki kemiksiz 30 kilo)
sırf bu amaçla yazan yazarlar vardır. * yapılması gereken tek şey keyifli vakit geçirmek, eğlenmek ama ciddi kaldırma(!) tekliflerini reddederek onlara hayatlarında başarılar dilemektir. çünkü onlar için susuzluk hiçbir şeydir, hatun her şey.* (bkz: yazık insan)
(bkz: ne var ki kemiksiz 30 kilo)
(bkz: dikkat et)
fizik okuyan veya fizikçi kardeşlerimizin daha kolay gerçekleştirebileceği eylem.
hayattaki tek gayem, gel gelelim başaramıyorum ondan aylardır buralardayım, kaldırsaydım bir hatun şimdi buralarda mı olurdum? olmazdım tabii ki.. hee daha sonra bizim magazin ruhuyla yoğurulmuş insanımızdan olan sözlük yazarları arkamdan bak dopdop sununla bununla cıkıyomus derdi, ama ben umursamazdım. oysa başarabilseydim, oysa daha becerikli olabilseydim, ama olmadı elden gelecek bir şey yok.
kaldıranla kalkan arasındaki bi durumdur diğer 3. şahısları pek ilgilendirmez. Sağda solda hava atmak için anlatılacaksa (bkz: ibnelik) *
bazı erkek yazarlar için sözlüğün etinden, sütünden, derisinden, duygusundan faydalanmak için uyguladıkları yegane plandır.

önce her şey gayet masumane başlar... sözlük değişik bir ortamdır, herkes kapasitelidir arda ufak tefek istisnalar olsa da, iyi ortamdır... kafa dengi insan çoktur... derken sözlükteki yazar kişilerin cins-i latif olanları tahmin etme, tespit etme gibi eylemlere yönelinir... sonrasında bir zirve fikri ortaya atılır, zirveye ön ayak olunur, zirvenin popülerleri arasına girilir, akabinde göze kestirilen dişi bir yazara teklif iletilir, dişi yazar kabul ederse ne ala, ancak kabul etmezse, tırmanma harekatı başlar, yılınmaz her daim hedef dişiyi sözlükten kaldırmak için operasyona girişilir... yapılan harekete mantıklı bakıldığında o entel takılan zat-ı muhterem, kişilğinden ödün vermektedir... sözlükten hatun kaldırmayı şiddetle istemektedir... kendince türlü şirinlik gösterileri yapar... umudunu kaybetmez... keza; er kişi dışarıdan kimseyi beğenmez, hem güzel, hem zeki birini dışarıdan bulmak çok zordur, sözlük kızları da hazır güzelken, zaten zekalarından şüphe etmezken, gökte ararken, sözlükte bulunan bir definedir bu cins-i latif kişi... ama bilmez ki; günden güne küçüldüğünü...

sözlükten doğan ilişkilere tek kelime lafım yok... gönüldür en nihayetinde ancak iş yüzsüzlük boyutunda ise hakikaten tuhaf bir durum ortaya çıkıyor.

yukarıdaki satırlar; feci halde ayar içeren satırlardır... kimseyi hedef seçmedim, kimseyi hedef göstermedim... böyle bir olay var mıdır, yok mudur orasını bilemem... sadece bir senaryo yazdım... bu senaryoya uyanlar varsa istediği gibi üzerine alınabilirler... uyan yoksa ne mutlu sözlük adına...
ben bildiğin erkeklerden değilim tadını vermek icin cogunlugunun "-aaaa olur mu canım öyle şey" dediği bazılarının "-ulan yanlıs anlasılmayalım yarın öbür gün birileri düşer belki" korkusundan yanasmaya/yazmaya cekindiği başlık.
ağırlık merkezinden tutulduğu vakit dengeli bir şekilde gerçekleşecek eylem.
ne bu uğraş? yukarı tarafı okudumda, asiti kaçmış kola ve pafküf adlı yazar, bu konudan oldukça içerlemişler. hak vermemek elde değil. bu bayan yazarlar bile,

"hatun kaldırmanın birçok kolay yolu varken, niçin, bu zor yolu seçilir? sözlükte zirve düzenlencek, sen zirveye gidicen, tanışıcan, bilem ne yapıcan...ohooo..."

gerçeğinin farkındalar.

bu enerjisini, sözlük yerine, okul,sınıf,bar,disco, tatil köyü gibi yerlerde kullansa, çoktan koluna 5-10 tane takmıştı.
(bkz: her kusun eti yenmez)