bugün

sanane be atyarraa.
lara croftt. kulağa çok seksi geliyor.
görsel
Aradigim şık yok o yüzden cevapsız bırakıyorum.
Kağıt oyunlarını bilen ve seven gönüllülerle olabilir denebilecek anket. önce "gün" tadında hazırlanan kekleri, börekleri, kısırları gömüp sonra bayılana kadar konken, amerikano vs. oynanır. bu buluşmanın "gün" kısmı sebebiyle baya büyük bir kesimin boğazına hitap ediyor olması muhtemel, o yüzden şu yahut bu kişi diye isim belirtemeyeceğim. hem, sırf "mecburcu" lafının fonetiği yüzünden konken öğrenmişliğim var yahu, boşa mı gitsin.
o kendini biliyor.
Cıksss koymamışsın ankete.
görsel
Peki bu tercihlerimizden şeyin haberi var mı ya? Kızların...
Hayali güzel, hiç değilse, umut var.
Aklı, şuuru bilgisi, genel kültürüyle diğerleriyle arasında ciddi bir fark olduğunu düşündüğüm Lavandula ile. Onun yok mu kusuru tabiki var. Diğer arkadaşlara göre fazla primci. Olsun. aydınlatıcı bilgilerinden feyz almak güzel olurdu.
buluşmak felan çok masraf, direk bizim evde benimle buluşacak kızlar demeden adres gönderdim, bekliyorum.
(bkz: güzel ayaklı sözlük kadınları)
Ben evliyim
görsel
(bkz: mefkure meftun)
Tercihimi sorudan yana kullanıyorum. Direkt soruyla muhattabım.
Buluşmak istediklerimle buluşuyorum.
Bi kirpinin zarafeti kaldı. Onunla da bu sene buluşuruz umarım.
in quran pretty much everything is haram. Eksi olsa bobrek mafyasi derdim kullanici ve av çokluğundan dolayi buradakiler muntemelen basitce bipolar hasta ilgi seven kizlar topluluğu sadece iki kisiyle buluşmak tanışmak isterdim gerisi ile uzaktan yakından herhangi bir iletisimim dahi olmasina gerek yok.

Dip not: boobslu kedili kuşlu icine giren cikan birseyler olan birileri falan değil çok yazmayan populer ve göz önünde olma çabası olmayan birileri.
Dönerdik ev.
Domestik ev hanımı.
Biz kız değil miyiz dedirten anket.
Bunlar hep kendimize meriç tutmuyoruz diye. Neyse zaten buluşmazdım kimseyle, hıh!
(bkz: 30 oy)

Alayım nickleri. kutumdan içeri. Yavaşça. Oyş.
Essy ye bastım. Bı kere keko diye satastim. Yine de açık artiladi demek ki hiç kapris yok aranan kan.
Yapıştırdım essye.
Ben daha sözlükteki kızların rumuzlarını bile bilmiyorum bırak buluşmayı dedirten ankettir.
güncel Önemli Başlıklar