bugün

- oyş çok yakınlaştık kamil
+ eeveett yalarım
- o elin deki klavyemi
+ yesss mahmut'um benim
%% haydaaaa..
(bkz: hoşlanılan yazarın nickini mouse ile okşamak)
1.5 yıldır sözlükten biriyle fazlaca yakınım. ve hatta yanımda oturuyor. öyle yakınız öyle yakınız ki sevgilim olur kendisi.

altın takacak olanlara davetiye gönderilir. sevgiler.
1,78 boy 68 kilodayim. Benim ne isim olur ki sozlukten bi hatunla. Yok aga ugrasmayin gider 300 nufusluk bizim koyun yagmurlarinda yikanan fatma teyzenin kizini tenhada yakalarim.
sözlükten yakınlaşmanın bir esprisi yoktur. önemli olan yakınlaştığınız kişi ile uyum sağlamaktır. lakin bence yakınlaşmayın yani yakınlaşın ama ileri gitmeyin. *
tehlikeli olabilir. karşınızdakinin sapık yada organ mafyasından olup olmadığını yazdıklarına bakıp anlayamazsınız.
(bkz: sözlük bana yakınlaşacak birini bul allahsız)
doğaldır,olabilir mesela ben zenginim diye 341 tane kız mesaj atabilir.
sözlükten birinden çocuk sahibi olmaya kadar gidecek eylemdir.
(bkz: be safe)
Üzücü bir durum falan da değildir, gayet de olasıdır. *
her türlü bizimlesin nuri abiiii hiç üzme kendini!.. ameliyatı var riski yok. hayat neler çıkarıyor insanın karşısına...
1.63 boyundayım 53 kiloyum demektir buradan biriyle yakınlaşmak işte bu kadar. aferin lan size alkış.
çok üzücü bir durumdur.
gayet doğaldır. sanalda birbirinize ısınıp, birbirinizi tanıyıp, nihayet yüz yüze görüşür, konuşursunuz. en sonunda da çekip uzaklara gider.

(bkz: based on a true story)
simdiye kadar hayatinin kadinini/erkegini dolmusta, sokakta, okulun girisinde carpisip kitaplarini dusurerek,kantin sirasinda bulacagini sananlar simdide sozluge mi dadandi.
istanbulda yaşayan 1.63 boyunda 53 kilo ve hoş bir kızın bu saatte bu başlığa entry girmesi kadar imkansız ve saçma bir durumdur.
sonu genelde saçma bir şekilde biter. o yüzden burasının chat veya arkadaşlık sitesini olmadığını hatırlayıp sadece bilgilendirici entryler girmeniz hem sizin hem sözlüğün yararına olacaktır.
fizibilitesi pozitif olan şey. bu kadar farklı görüşten insanın toplanabildiği bir yerde aynı görüşü paylaşan insanların samimiyeti ilerletip olayı sanal boyuttan reel boyuta taşımaları olağandır.

editlibörek: sözlük seni sevirem. ne olur başlığı açan yazarın girdiği ilk entry i silmesi yasak olsa, bakmasam ota boka muhalifler bana da kaynayacak. neyse mesajı vermiş oldum.