bugün

Lan birileri temenujka'ya çaktırmadan evlenmeme mı teklif ediyor
Ben mi yanlış anladım.
Evlenmeye zaten sıcak bakan birisi değilim; ama evlenecek olsam niye buradan biriyle evleneyim, kafayı yemedim o kadar. ilk tartışmamızda gelip sözlükte rezalet başlığı açar kesin.

- Sözlükten bulduğum kocamın x olması
- Evlenmeden önce Gecede üç posta atarım diyen sözlük erkeğinin fıs çıkması

Vs.
kartoncu ibnesiyle evlenirdim, efe götünüde kuma olarak alırdım.

hastayım bayılıyorum bu ikisine.

(içsesim: sen bunları gerdekte sakat bırakırsın)
Bir aralar bir dul hatun vardı. Yaşı şimdilerde 54 olması lazım. Epeydir yok. Belki o olurdu.
Hiç kimse olmaz.
(bkz: o kendini bildiğinden emin değil)
en yakışıklısı kimse onunla.
Pbhy kankam bizi gözüne kestirmiş demek, vay aq
Yalnız hacı şöyle bi bilgilendirme yapayım sonra kafalarda soru isareti kalmasın; 188 boyunda 90 kilo biriyim, ve geçen seneye kadar aktif güreş yapan bi sporcuyum, kafanda canlansın diye söylüyorum ali gürbüz gibi biriyim, haberin ola
Eloria olabilir.
adını söyleyemem, anlar o zaman gizli hayranı olduğumu.

he ups boobss var tabi bir de...
bu kadar mı yokluk içindesiniz? mağaranızdan yeni mi çıktınız? sosyal medyaya düşecek kadar yalnız güvensiz kimsesiz olup...neyse, acınacak durum da; umurumda değil. adet yerini bulsun diye entry girilmiştir.
Sözlük'ten evlenilir mi aq.
Kız varsa o olurdu.
sözlükte kız yok bilginiz olsun...
bu arada sözlükten evlenenler de vardır. aklıma şu an aktif olmayan iki yazar geliyor. ikisi çok aktif yazardı ikisi de değildi. şu an yeni bir gelişme olmadıysa evli olmalılar. artık hayatımda olmadıkları için bilgim yok.
Az masraflı olsun..
malûm ekonomi...
(bkz: Zall).
Hangi kezolar benimle evlenmek istiyor ona bakmaya geldim.
3 erkeğe 5 erkek düşen ortamda sorulan soruya bak amk.
Simdi nick verip kocasindan bosatmayalim. Swh.
benle evlenmek isteyenler dm ye.
hani pazarda hıyar tezgahında akşama doğru seçilmeyenler kalır ya heh işte başlığa yazanları görünce şu an onlar geldi gözümün önüne.
bunları duymak iyi geliyor.
önce organ kontrolü şart. sonra penisli falan çıkar allah muahafaza etsin.
güncel Önemli Başlıklar