bugün

yapmayın, kızıl sakallı bir insan azmanına denk gelirsiniz, lütfen kaçın.
Eski zamanlarda nişanlanan falan olmuştu. Sene 2007-2008 falandı. Sonra evlendiler mi bilmiyorum. O zaman ki yazarların hepsi gitti.
2011 senesinde yapmıştım bunu. Sonra başka bir sözlük kızı buldum onunla ifşam çıkınca boşandık. ikisiyle de görüşürüm hala.
elmas bogazici kız olsaydı onunla evlenirdim ama nikah şahidimiz olur artık. var aklımda bir güzel sözlük kızı, nasip...
Benim aracılığımla tanışıp evlenen bir çift var. Su anda ikisi de yazar değil artık. Ama gayet mutlu bir evlilikleri var.
simdi gelip ben evlendim esim olur kendisi diyecek falan.
kutlayip tebrik etmemizi bekleyecek.

olur evlenen evlenir de yani neden surekli belirtme bir onaylanma ihtiyaci duyar anlamam.

yani benim suradan kendime uygun birisini bulsam evlenir siktir olup giderim donup donup evlendim yazmam.
Mantıksızdır burası yıkıklar diyarı iki yıkık bir araya geldiğinde yine bir cacık olmaz.
sözlükte kız yok ki. aksini iddia eden nude atsın.
Kolay gelsin.
Olgun kızları bekliyorum ev var araba yok nikah var düğün yok. Konvoy da yok.
Gözünüz ekrana baka baka Zekeriya Beyaz a dönersiniz. Beyin nöronlarınız bir bir ölür hücreler halay çekmeye başlar artık. Tehlikelidir.
Ayyy hiç çekilmez hale gelebilecek durum. Kavgayı sözlüğe de taşırlar hiç çekilmez.
Ay cok ormantik.
Kuşkusuz biz bik bikle denedik de aldattığımda oracıkta ayrılıyor, yürümüyor o yüzden.
hollandaya gitmek gerekir orada yasalmış diyorlar.
Başlangıçlarına önayak olduğum çok tatlı bir çift biliyorum.
mümkündür. eğer evlenilecek sözlük kızının 36 numara kırmızı ojeli ayakları varsa efsanedir.
bence çok romantik bir durumdur. eğer anlaşılıyorsa çok güzel bir şey.
tek böbrekle yaşam sürmek mümkün.
kısmetse olur. kimler kimlerle evleniyor, bizim yazarların nesi var.
Varmı böyle bir çift acaba.
+“Kaymakaminkizileman” nickli bir yazardı.
-Kaç sene kalmıştı o kız burada?
+ iki sene. Giderken bana bir mesaj bırakmıştı, izmir'e gelirsen beni ara kelle beyin diyek diye. Ben de beş sene sonra gittim.
- Eee, bulabildin mi?
+ Buldum. Hatta bir de paça içtik. Ben, o, bir de kocası. O ara golü yemişiz haberim yok anlayacağın.
Ben bu cumartesi evleniyorum. Eski hanımla görüşmemi sorun da etmedi.
Lord marcus’un 3 tel saçı kaldığına inananlar kadar temiz kalpli insanların var olduğu sözlük.

Çok masumsun bik bik.
Sözlğk erkekleri bozdu.
güncel Önemli Başlıklar