bugün

Genelde güzel olan eylemdir. Yeni bir insan ve yeni bir hayat ile tanisirsiniz. Sadece bir kere buluşma sonrası gorusmemeye başladığım sevdiğim bir yazar vardı. Neden böyle yaptı anlamadım ama olsun. Sık sık yapın güzel oluyor.
Yapılmaması gereken yapılması en muhtemel olan olaydır.
kim ile görüştüğüne göre değişir, ben çok tatlı çok güzel biri ile buluştum hiç de pişman olmadım açıkçası çok da güzel ve kaliteli zaman geçirdik...
hiç düşünmedim.
Birisi var çok ısrar ediyor. Böbreğimde gözü var kesin! Benimde onun dövmelerinde gözüm var bilesin yavrucum.
görsel
Bizde boyle.
görsel
çok da bir nanesi olmayan olay.
Son vukuatımdan sonra herhalde epey bir zaman görüşemem kimse ile.
Gayet normal bir olay.

istanbul’da ara ara buluşup birşeyler içtiğimiz arkadaşlar var, böbrekler falanda yerinde.
Ayda 4 5 bira ile temizlenen maşallah daha rahatsızlık geçirmemiş böbrek var.

Benim gibi iyi bakan biri varsa böbreklerine buluşabiliriz.
biraz kafa dengi ise buluştuğunuz kişi eğer aynı şeyleri konuşabiliyorsanız çok uzun zamanlara yayılacak bir dost edinmiş olabilirsiniz. ayrıca ne var ulan bunda o da etten tırnaktan biri. korkmayın yemez sizi.
hiç yapmadım. yapmak için zamanım da olmadı siz yapın. toplanın, tanışın, iyi zaman geçirin.

belki bir gün ben de bir zirveye katılırım ve siz fakirlerin karnını doyururum.

t: buluşmaktır.
bu mecraya karşı bu kadar güvensizseniz neden buradasınız ki?
sözlükten biriyle buluşmaya giderken alınacak itemler:
çay
simit
sohbet
sigara- nargile
NOT:
muhabbet koyulaşırsa rakı masası müessesemizdendir.
Hic denemedim. Denemekte istemiyorum.
Dikkat edilmesi gereken eylem.
Buraya kamu spotu gelecek.
Eş dost vasıtasıyla tanışıp nikah günü dolandırılıp üstüne bir bardak su içmiş bir ton insan da var.
Her gün tv deler ağlamak için.
böbrekler nasıl olsun efendim,paket ya da servis?.
asla yapmayacağım şeydir. belki tam tipim ve istediğim özelliklere sahipse.
Birisi buluşmak istiyor da yol mu yapıyor? Nabız mı ölçüyor? Buluşunda biz de rahat edelim artık.
2011 yılı temmuz ayı sonunda gerçekleştirdiğim eylem. o gün bugün bütün çayları bana kitliyor kendisi. amma limonlu kek yapmışlığı da mevcuttur.
Aşırı gereksiz bir eylem.

Alt komşunuzun adını bilmezsiniz amk, kalkıp sözlükten insanlarla buluşacağım derdindesiniz.

Sosyallik bu değil.*
çok saçma, gereksiz.
Ben yaptım bi keresinde.
Herşeye rağmen hayat devam ediyor, organ bağışı ile bir çok insana umut olabilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar