bugün

Bir suredir Cok konuşulan sorundur. Evet acaba nedir ne degildir neyi nasil yapmali o isi hal yoluna nasil sokmali da evlenme yoluna adim atilmali bunlarin hepsi cozum bekleyen soru işaretleri. Hayirlisi diyoruz.*
Neden olmasın ki? Tanış,görüş,sev,evlen.mantık bu zaten.
benimle evlenilmez arkadaş atanamayan beceriksiz bir öğretmenim ben.
Neden olmasın. nikah şahidiniz ben olacağım ama.
sözlükten olmayan biriyle evlenmek kadar normaldir. hatta belki daha iyi olur. dış güzelliğinden önce iç güzelliğini öğrenirsin, ki insanlar %99 dış görünüşe aşık olurlar.
Bunlar eglenilecek kızlar evlenilecekler daha gelmedi olummm.
evlenilir. örnekleri de vardır.
neden evlenilmesin?

amına kodumun siberaleminden evlenilirse

sözlükten de evlenilir.

hem de bi şeyler yazıp çizip düşündüklerine göre az çok,

donanımları vardır.

ben bekar olsam zaten kapardım birini hadi iyisiniz yine meydan boş!
Evlenelim.
Sözlüktekiler insan değil mi neden evlenilmesin. Evlenmek onların da hakkı değil mi.
Cevabi merak edilen sorudur.
Evlenebilir, gönül bir olursa neden olmasindir.
bunu düşünen uzaylı değilse evlenilir. bi mahsuru yoktur. uygundur.
Normal hayatina devam ediyo zaten insanlar ki sozluk hesabin var mi diye bi kriter duymadim henuz.
zinhar evlenmem.ben zaten evliyim.
Nasip kısmet. Zengin taleplerini bekliyorum.
Zall bu konuya bir el atmalı, kurallara bunu da eklemeli.
"Herkes birbiriyle evlenebilir, evlenmeli de"
Sevijin genjler.
Edit: zall yüzünden mi kurallar yüzünden mi yoksa evlilik yüzünden mi eksiliyorsunuz? Yeşillendirin.
sözlükte yazanlardan sadece kendisini normal bir insan sananların sorduğunu sandığım bir soru.

diğer yazarların da birer insan olduğunun ve sözlüğün dışında da var olduğunun farkında mı değilsiniz bilmiyorum ama okulunuzda,iş yerinizde tanıştığınız ve iyi anlaştığınız biriyle evlenme ihtimalinizden daha düşük değildir.
Evlenen var mı acaba ? Merak ettim. Vardır diye yazmışlar ama nedense inandırıcı gelmedi. Baya baya evlendiler yani inanamadım.
geçmişini unutup artık bu işi bırakırsa neden olmasın?

ancak itfaiye hortumuyla yıkanmayı kabul edecek, aksi halde olmaz.

şöyle de bakılabilir: sonuçta buradan biriyle evlenirsen onu bu hayattan kurtarmış olursun.
Ben gayet evlenilecek bi insanım bence, sözlükte olmam buna engel değil ama yine de siz bilirsiniz swh.
tabiqi evlenilir. yaqışıklı ve zengin erkekler eqlesin.
Evlenilir.

Nikâhı da burada yaparsınız.
güncel Önemli Başlıklar