bugün

sözlükten bir kıza sırılsıklam aşık olup onun kalbini kazanabilmek için sözlüğü bir süreliğine bırakarak hayır işlerine yönelmek... inanın bir art niyet yok. zaten yaralı bir kuş misali oradan oraya savrulurken ne düşündüğünüz pek de umrumda değil. ben kafaya koydum...

birkaç yıl dünyanın en fakir ülkelerini dolaşarak yardımlarda bulunacağım. yaptığım aktivitelerin fotolarını da çekip atarım sözlüğe. o görsün diye. "benim minik kalpli bebişim yha" desin diye... aslında hayır gizli yapılır derler ama mecbur kalıyorum göstermeye. yoksa kızı başka türlü kazanamam... hem onun da içinde bir yerlerde hümanizm rüzgarları esiyor eminim...

birkaç ay somali, 4 ay nijerya, 2 buçuk ay ırak, birkaç hafta da kendimi suriye sahillerine atıp deniz, kum, güneş , kızlar hesabı şaka şaka.. suriye'deki muhalifler zor durumda. sünni halka eziyet ediliyor. birçoğu aç. onları da unutmamak lazım. daha eklenmesi gereken yer varsa söyleyebilirsiniz arkadaşlar. gönül kapım sonuna dek açık. bir kalp beni sevsin diye gerekirse tüm mal varlığımı bağışlarım. şimdilik kendinize iyi bakın. 1 yıl sonra dönerim. öptüm bys.
(bkz: hayri gülle güle güle)
Nasıl bir ruh hâliniz var.
Neyse saygı duyuyorum.
görsel