bugün

buradaki işin ilginç yanı kızın karşısındaki erkeğe güvenmesidir. ortalıkta binlerce katil, tecavüzcü, böbrek satısıcısı varken buradan bir erkekle buluşmak bir kız için çok tehlikeli ve aptalcadır.
edit: başlık üstüme kaldı.
öncesinde büyük konuşmuş erkeğin sevgilisi olacak kızdır.
Şurda yazdıklarından sonra yapılmaması gerekendir.
sözlükteki hint keneviri işi yapan yazarları umursamayan kız tipidir efendim. hayır bir taşta iki kuş birden vuruyoruz arkadaş biz. hem kız ile buluşuyorum hem de tarıma olan desteğim sayesinde ülke ekonomisi kazanıyor. duyun bizi sözlükçü kızlar, duyun. duy yani. duy derken ampül götünden bahsetmiyorum. ha ampüle de ayrıca gıcığım. gıcık dediysekte elektrik faturasında ki o gereksiz saçma salak vergilerden ötürü. ha bir de boğazımda var bi gıcık öksür de öksür allah muhafaza ne menem illet lan o?
Evet iki taraf da art niyetli değilse sıkıntı yok, mesela bir kafede buluşup sanattan müzikten falan konuşacaklarsa eyvallah ama çiftleşeceklerse falan oha yani, çüşşş!!!! Art niyetli pislikler yaa!!

Lan çarpışmayacaklarsa ne bok yemeye buluşuyorlar anlamadım zaten...

Şahsen ben daha buluşup tanışıp çarpışmadığıma Şahit olmadım, aha kızlar burda kimisi silik yedi, kimisi kendi sildirdin Hesabını, olsun kalanlara sorun burda olanlar vardır hala... Lan hayır mutsuz Ayrılan, aaa cok art niyetliymişsin cart curt diyenine rastlamadım hiç.
Buluşuyorsa seks kaçınılmazdır, işin içinde seks yoksa zaten dönen her muhabbet yalandır ...

Hee amk ergenim, he hee abazanım ...
Hunharca bafillenmiştir.

(bkz: paradise05 olayı)
Organ mafyasına kurban gitmiş kızdır vah vah yazık olmuş.
aranıyordur. sözlük erkeği piyasada ki erkeklere göre 2 benden büyüktür, ayık olun.
Cesaretine hayran kalinasi kizdir.
böbrekleri bir kontrol etse iyi olur.
nabız nabız olalı boyle yoklanmadı.
Normal kizdir yani ne alaka amk..
edepsizler efendim, hatta kalkıp zirvelere katılıyorlar.

kıracaksınız bacaklarını efendim.
benden tavsiye yapmayın.
nickini bulamadım, ama şimdi silik olan bir yazardan bu sözlükte yazarlara uyuşturucu hap satan orospu çocuğunun varlığını duydum.
eğer herhangi bir şekilde raslarsanız allah rızası için polise ihbar edin.
moderasyonada bildirin.
bu şerefsizler bu sözlükte barınmasın.
bence gayet mantıklı.Entry grdiği konuları yüzyüze konuşmak istemiş olabilir.Sohbet etmek,belki sözlüge yazıcak yeni şeyler bulmak için.Facebook tan bulup konuşmuyor ya.
Yürek yemiş kızdır.

Bunlara güven mi olur torbacı mı hırlı hırsız mı sapık mı?

Her şey beklenir.
Normal kızdır. Sohbet muhabbet beğenmiş buluşmuştur. Bu Kezban reddedildi galiba ağlıyor. Evet.
Zirve yapalım dedik mekanı görünce gerisin geri kaçtım. Barlarda ne işim var benim. Mangal olsaydı neyse. Bizim çatıda yakardık. Ben Erkek olduğum halde güvenemiyorum.
Yaklaşık 6-7 sene evvel gerçekleştirmiştim bu eylemi. Şu an hala hayattayım. Böbreklerim de yerli yerinde. Zaten o kadar kalabalığın içinde hiç ihtimal vermemiştim böbreklerime göz dikebileceğini.
Sonrası mı? Öyle normal konuştuk biraz daha sonra o iş değiştirdi yoğunlaştı, benim okul yoğunlaştı derken öyle gitti.
Hülasa sıradan bir eylem gerçekleştiren kızdır.
Müge anlı'ya çıkmak isteyen kızdır.

Tövbe bismillah.