bugün

herkes her şey biliyor arkadaşlar, rahat olun...
Yüzde 99 umuzun şizofrenik eylemler ve düşünceler içerisinde oldugundundan eminim, ama kanıtlayamam.
Yüzde 99 umuzun şizofrenik eylemler ve düşünceler içerisinde oldugundundan eminim, ama kanıtlayamam.
Bölümün başkanı hepimizin tanıdığı ebbırdır.
sözlüktekileri bilmem ama bir şizofrenle evliyim.
her telden insanın bir arada olduğu ve herkesin her şeyi en iyi bildiği (!) ortamda şizofrenden daha vahim durumda olanlar da var.
hastalıktır geçer, allah karaktere zeval vermesin...
--spoiler--
hem şizofren,hem hötöröf.
--spoiler--

isim ver dayi kim bu zötöröf
acik ol ona gore kendimizi bilelim.

lan markus ya sana ya bana diyor bu moruk.
Çoğu farklı ülkede yaşadıklarını sanıyorlar enflasyonla ilgili falan yazdıklarına bakınca. Nursuz hıyarağaları.
bu ülke de yaşadığımız (tabi ki başka ülkede yaşamadığımız için, unutmadan; başka ülkelerde maalesef ekşi uludağ vb sözlük formatında sosyal paylaşım siteleri yok) düşünülürse, bu ülke de kafayı yemeyen insan anormaldir.
bir parça zeka ile evrensel ahlak etik değerleri olan insanın ruh sağlığının normal olması anormal olur.
bu yüzden sözlükte şizofren yazarlar olması gayet normal.

örn: bendeniz efendim.
abla elin degmisken bana da bir teşhis koy.
sence benim derdim ne.
bazı kemalist yazarlar. atatürk'ün bir köşeden kendilerini izlediğini sanıyorlar.
Anladığım kadarıyla 3 4 tane var ve hepsi aynı semptomları gösteriyor.

Hayatlarının bir bölümü dini bilgi bombardımanı ile geçmiş.
Kuşkusuz ben eskiden öyleydim. Hepinizi hayal ürünüm sanıyordum. Sonra düzeldim, meğer ben sizin hayal ürününüzmüşüm.
Amerikada bir ara düzenli ot içmeden dolayı tetikledi.
Hatta ambulansı polisi çağırmayı ben istedim iş arkadaşlarımdan. Bildiğin eli kelepçeli, yatağa bağlı vs gittim rehabilitasyona. Türkçesi tımarhane aq. Hatta 2 defa gittim. Artık paranoid şizofreniye varmıştı çünkü.

Neyse otu bırakınca beyin kimyam normale döndü kalmadı bir şey.

Adam vursam 10 ay yatarım türkiyede. Raporu istemem lazım tabi abd den.
Başını frank Lucas'ın çektiği yazarlardır. Kendi kendilerine hayaller görüp bu hayallere inanan zavallılardır.
(bkz: sivil)
Bir insana laf atmak için başlık açıp paragraf yazan yazarlardır.
Toplam ben de dahil 3-5 kisidirler.

ilaç tedavilerini aksatmayan ornek yazarlardır.

Genel kaninın aksine deli deģiliz aptal hiç değiliz. Hayata adapte olup bir seyler başarabiliriz yeter ki insanlar buna engel olmasınlar. Sizi canavar olarak gormesinler.
(bkz: schizos)
(bkz: nasıl ölmek istersiniz)
Kendilerince senaryo yazanları gördükçe akla gelen başlık.
Güldürüyorlar ama ciddi ciddi.
inşallah değilimdir. sizi beynimde üretiyorsam çok pis bi bilinçaltım var demektir.
çaylaklığım açılır açılmaz bulunacağım liste. (bkz: ben)
şizofren değilim ama antisosyal kişilik bozukluğum var seçim sizin.
özenti ergenler.