bugün

Sozlukteki irkcilerdan bikmis kisi soylemi.
yeter artık 21 yüzyılda hala ırk savunan insanlar var. ırk aptalca bir kavga sebebidir.
yerinde bir başlıktır ırkçıların allah bin belasını versin.
ırkçılık çok kötü bir şey değil mi heval ?

kürt halkı olarak ırkçılığa karşıyız ama türk diye bir şeyde yoktur.

kaka türk ırkçılığı, yaşasın kürt ırkçılığı

(bkz: senin yaptığın ne la anten)
kalıbına bağlı olan kampanya.
bir ırk kendinin doğuştan üstün özelliklerine sahip olduğunu, diğer ırkların kendisi için hiç bir şey ifade etmediğini falan savunuyorsa siktirsinler tabii.
+1 imle katildigim kampanyadir.
kulağa hoş geliyor, her giden ırkçı yanında bir de yobaz götürsün. böylesi daha iyidir.
pkklılar da siktirsin gitsin. sadece insanlar kalsın.
(bkz: valla yarram bizde ortam böyle)
no to mineşşeytanirracim.
no to racism. no na rasizem. nein zu rassismus. nej till rasism. non au racisme. no al racismo.
ırkçıyız ne olacak!TÜRKiYE'DE TÜRKÇÜLÜK YAPIYORUZ BURADA ABES OLAN NEDiR Ki!
Kimse bir yere gitmesin birbirimize tahammül etmeyi, dinlemeyi, saygı duymayı öğrenelim. ( basın eksileri bekliyorum hazırım)
neden daha önce yapılmadı diye isyan ettiğim kampanyadır.
Komiktir. Adam gelecek burda biji miji diye istediğini yazacak pkk meşrudur diyecek ama biri çıkıp bu düşünce ve şahısları sevmiyorum dediği zaman tu kaka olacak. Oldu o zaman.
''Bir Türk ırkçısına Karşı Kürdüm, Bir Kürt Irkçısına karşı da Türküm!"
Ahmet Kaya

Mevzu aslında bu kadar basit.
ırkçılıktan kasıt türkçülük değildir.

bu kampanya bence siyahilere, yahudilere, türklere, kürtlere, bir çok ırk ve dinden olan insanlara başkalarının 2. sınıf insan muamelesi yapmasına karşın açılmıştır.
bu ülke türklerindir diyen zihniyet çok merak ediyorum herkes kendi devletini kursa türklerin ne kadar toprağı kalır türkiyede. ayrıca çok önemsediğiniz zafer olarak kutladığınız kurtuluş savaşında can vermiş yada gazi olmuş atalarımızada saygısızlık ediyorsunuz. ayıp çok ayıp ve esas bölücülük bu ,3-5 kişinin dağa çıkmasından daha beter bişey. tabii anlayamazsınız boşa kürek çekiyorum ama söylemek istedim yinede ne demiş imam şafii ''sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır''.
ırkçıları, ırkçılar gibi dışlayıp; ırkçılara kızan yazar ironikliği.
boku çıkmış resmen yok kürt, yok izmirli , yok kemalist, yok akpli. cevap vermeyin sönerler zaten. siz cevapladıkça gaza geliyolar.
türkçüler ve kürtçüler gitsin katılıyorum. diğer ırklar varsa da sesi çıkmıyor zaten.
sözlük yönetimine son uyarımızdır! ya bunları defederler ya sonuçlara katlanırlar!

görsel

sözlük piroz be!
o kadarla kalmaması taraftarıyım, sürekli agm yazanlar, inciciler, ideolojiye gömülmüş devekuşları, oje delisi kızlar, sevişen kızlar, arabeskçiler, metalciler, kendini elit görenler, kezbanlar, ergenler, düz adamlar, boş adamlar, rejim yanlıları, avrupa hayranları, arap hayranları, islam delileri, ateist parçaları, cinsi karışıkları, sex düşmanları, sex manyakları, entellektüeller ve dahi mallar olmak üzere herkesin atılması taraftarıyım. ben ve diğerleri. nasılsa yazar uyarmak, entry ile düzeltmek, entry şikayet, başlık şikayet işimize gelmiyor. toptan silinsin, ben de kafama göre uçarım kelaynak olarak. motto'muz: ananı da al git.

martin niemmöller sabittir.
itler istedi diye atlar ölmeyeceğinden başarısız olacak kampanyadır.

biz gidelim de vatan ite köpeğe mi kalsın?
Kürt ırkçılığı yapanlardan başlamaliyiz.
güncel Önemli Başlıklar