bugün

uzun zamandır fark ettiğim bir konu sözlükte ülkücülere bir sataşma var. ben demiyorum ki ülkücüler iyidir güzeldir onların içindede mallar vardır, komunsitlerin içindede vardır. kendisi komunist eşitçi diye geçinen insan başkaları kendi istediği siyasi görüşü tutmuyor diye buradan onun hakkında atıp tutmaya hakkı yoktur. Eşitçilik bu değildir Atatürkçülük bu değildir.
(bkz: Sözlükteki Kürt Düşmanlığı) yapanların aldığı tepkilerdir.
Millete hakaretler yağdır. Kendin gibi düşünmeyen herkesi pkkli ilan et.
Ondan sonra tabi ki böyle karşılık alacaksın.
son zamanlarda yani bugün itibari ile 20 gündür bu çapulcu pardon 90 kuşağının yani chp li artık aydın mı ulusalcımı atatürkçü mü ne olduğu belli olmayan topuk zımbırtılarının saldırısına uğrayan kitledir.
siz ilk önce önce ne olduğunuzu belli edinde bizi öyle çekin olaylara bir bdp ye sallıyor sonra halay çekiyorsunuz. türbanlılara sallıyor sonra onları alkışlıyorsunuz. bir bize faşist diyor sonra bunlar akp li diyorsunuz.
hakikatten ne ayaksınız söyleyinde bilelim.
koca bir ülke düşmanken sözlükte olanı şaşırtmayandır.
itin, köpeğin havlayarak çamur atma teşebbüsleridir. bir işe yaramaz!
okulda orda burda "aman abi götünü yiyim" diyen tiplerin burada ağlaşmasıdır. sabahtan beridir tutturdu gidiyor.

rahatlasınlar ağlayıp, içinde tutup tutup ezilmek kötü.
Anca sözlükte yapabilecekleri düşmanlıktır.
(bkz: ulu sozluk teki milliyetci karsitligi/#3490871)
kürt nüfusunun yoğun olmasından beri gelir.
Gereksiz bunlar. Bir cemaat bir de kemalistler. Ülkenin mina koydunuz lan.
sorun herkesin taraf olması değil mi zaten? Türkçünüz, ülkücünüz, kemalistiniz, kürtçünüz bölüne bölüne bu hale gelmediniz mi? sonunuzun bizden farkı yok. (bkz: yugoslavya krallığı)
Hainler bir taraftan dusman komunistler bir taraftan akpliler bir taraftan ne yapti size bu ulkuculer ha tek suclari vatani sevmek,mi bu insanlarin.
An itibariyle sözlükte olan durumdur.
Sözlükte gerçekleşen durumdur.
Adamlar Ülkücülere düşman olduğu kadar pkklılara değil böyle kafayı yemişler.
Valla ikiside Allaha yakın bana uzak olsunlar insani gelişimleri arızalı hepsinin sürü ile hareket etme güdüleri yüksek ülkeyi aşağı çeken gruplar bunlar.
Boş insanlar tarafından açılan başlıklardır.
Beyaz çorablı biatçı nasıl stepnelik çok mu güzel.