bugün

Terlemeden sevisenler cetesinin ege bolge sorumlusu olarak, buradan, gondiklemeden laf atanlar ve yururken sesli osuranlar cetesine meydan okuyorum. Hepinizin kokunu kaziyacagim nigalar. Patilerinizi denk almaya baslasaniz iyi olur..!
gereksiz çeteleşmedir, 6 yıldır buradayım çetem olmadı ama yüzlerce dostum oldu. bugüne kadarda birisinden bile talebim olmadı dostlukları kafiydi.
görsel .
ortaklaşa karar verilip birilerine olur olmaz sallamak için kurulan ipnece yapılanma.

3 gündür kurmay asteğmen midir ne kımıl zararlısıysa etrafına topladığı 5-6 yazarla önce arnavutt'a şimdi de alkolik'e sardı. yarın kime sararlar bilinmez.

böyle kalabalık olunca pervasızca istediklerini yaziyolar.

siktir olup gidin.

Edit; bi de benim rafadan tayfa var tabi.
“Alayınızın amına korum lan!” Şeklinde tepki göstereceğim durum.Kimsiniz oğlum!!!!
Rafadan tayfa üyesi gereksiz tibb, sen hiç konuşma ulan ayı.

Sen iyi bilirsin 10 kişiyle nikalti girmeyi. Şimdi başlıkta salla tabi.
Yegane amaçları hedeflerindeki kişiye küfür ettirip çaylak artırmaktır. Ancak Tek kıstırıldıklarında küfür, hakaret, özel mesaj ifşası ne bok varsa yiyip kendileri defolup gitmek zorunda kalırlar.

Oğlum sizin güttüğünüz koyun kadar çoban siktik biz. Siz sosyal bilgiler dersi alırken biz sözlükte adam kaldırıyorduk. Şimdi silineceği anlaşılan çete üyesini kimse savunmuyor bile, ancak sessizce eksiliyorlar. Konuşursak arada kaynarız korkusu var hepsinde.

Korkun. Sataşıp küfür etmeye devam ettiğiniz sürece başınıza bu gelecek. Tamam anladık sizde fake hesap çok, yancı çok, bir solukta 5-10 kişi toplanıyorsunuz, aynı anda hakaret entryleri girerek, kalabalıktan korkutmaya çalışıyorsunuz.

Ama gözüm dönerse ben de tek dalarım. Öpüyorum hepinizi. Öpmeye de devam edeceğim.
ilk kez değil bu.

sistematik bir şekilde daha önce

(bkz: mel mel bakan gibson)
(bkz: tengir budun)

gibi yazarlara da saldırıldı.

bu köpek gibi toplanan yazar sürüsü (arada fake hesaplar)'da var. büyük yazarlara saldırarak sözlükte bir çeşit drama çıkartıp ilgi ve prim kasmaya çalışıyorlar. bu drama olayını Youtube izleyenler bir. youtube'un kanserli bir parçası gibidir bu drama.

sonuç olarak pek çok kez denenmesine rağmen istediklerine ulaşamadılar.

ancak ; ha o yavşak mı? diye hatırlanacaklar.
Sikerler ne kadar çete üyesi varsa.

Burada mod arkadaş edinip onun gölgesinde kelime yapanlar bilsinler ki ateş olsa cürümleri kadar yer yakarlar.

Akıllı olun efendi olun adam olun.
Var olan durumdur.
Şimdi nick verip rencide etme istemiyorum.
(bkz: sözlükdeki cemaat koordinasyonu).
yılanın başını küçükken ezmek lazım.
yoksa bunlar milletin başına bela olurlar.
birileri bu çeteleri bitirmeli.
görsel
(bkz: olası lanet pislik)
görsel
Hemen farkediliyor. Yıllardır var ama siktirip gittiler yerlerine yeni yavşaklar geldi. Bunların karması hep yüksektir moderasyon bunlardan çekinir asla ceza veremediği gibi bunların sataştıklarına ceza verir. Şuan nikleri k ile başlayan 3 çete üyesi biribirine yıkama yağlama yapıyor.
sözlükteki bu ortamı görünce, kendimi üniversitenin ilk günü herkesin kanka yapıp takıldığı ortamda tek takılan tip gibi hissettim.
ben ortada kaldım. Helal süt emmiş bir çete alsın beni gruba.
yalnız foto çok iyi.
belki kendi tercihidir.
yavşak dostlarım olacağına yalnız olmayı tercih ederim.

kısır mı ne o gözüm de görmüyor.
Fotodaki çocuk benim. Herhangi bir sözlük çetesine veya partisine üye değilim. Ama gece 12'den sonra şöyle maske takılan, şifreyle girilen partiler varsa özelden şifre ve saat bekliyorum.
dalga konusu yapılıyor ama va beyle bi şi. körüm göz mü benim?
Zaten sözlükte 10 kişi falan online onlar da birbirine yalakalık yapan kendinlerinden olmayanlara sataşıp sözlükten attıran tipler.