bugün

islamla ilgili en ufak bir söze gelemeyen ve kendinlerini en iyi müslüman zanneden moron tayfasıdır.
bazı yazarların içinde sağlam bombalar patlatan yazar tayfasıdır. destekliyorum kendilerini.
Bir de bunların kendini ateist sanan ateist özentileri vardır ki, "yobaz" kelimesinin "müslüman" demek olduğunu düşünürler. Acıyorum onlara. Çok yazık.
uuuu pis, kaka tayfadır.

geceleri hortlarlar felan. hatta birinin kuyruğu varmış diyorlar?

yok yahu kimseyle dalga geçmiyorum dur.

diyeceğim o ki insanız biz (evet kuyruk uydurmaymış) dışarıdan bakınca gereğinden fazla hümanist bir argüman gibi görünse de karşı çıkamazsın bence?

yani kimse kimseye "ben sana kendi inancımı ageresif yollarla açıklarım ama sen bana, kendi düşünceni agresif yollarla anlatırsan, bak işte o zaman olmaz" diyemez (cümleyi anlayamadın biliyorum baştan oku)

ve bu sebepledir ki sakin oluyoruz.
ramazan geçince artık geceleri rahat bir nefes alacağız allah ın izniyle. zira sahura kadar oturup, yemeğini yiyene kadar kan kusturuyorlar orası gün gibi ortada.
miçoları rahatsız ettiği düşünülen insan evlatlarıdır.
insanları dinlerinden soğutacak derecede iğrençleşebilen, yaşadıkları ülkenin kuruluş ilkelerine saygı duymaktan ziyade apaçık düşman olan "vatan sever" sözlük yazarlarıdır. böyle vatan severleri gabar dağı'nda görürdük biz hep.
akıl sahipleri için:

(bkz: yobaz) (bkz: #7981786)
Atatürk'e sataşmaktan bıkmayan tayfadır. oysa ki bu gün göbeklerini kaşıyarak bu entryleri girebiliyorlarsa bu bile Ata sayesindedir.