bugün

sözlüğün bu leş halde olmasının en önemli nedeni olan sorunsaldır. 23 yetkili var ama bir boka yaradıkları Yok. Çünkü adamlar ortada Yok. Günde yüzlerce kez gammaz yapan yazarlar yetkili olamıyorken senelerdir işlem yapmayan yetkili mi olur?

green glass

Adam sadece 4 işlem yapmış. Matematikteki 4 işlem değil ama bildiğimiz 4 kez icraat yapmış. Son entrysini de 1 sene önce girmiş.

thai

Yaptığı işlem sayısı 19. Son entry girdiği tarih Aralık 2016

the impossible girl

Yeni galiba bu. Bir kaç ay önce üye olmuş 11. Nesil yetkili. Üyeliği direkt yetkili olarak almış galiba.

komutan logar kapağı

En son 7 ay önce entry girmiş. 125 kere yetkili işlemi yapmış. Daha yeni yetkili olan the impossible girl bile yetişmiş kendisine.

dibi dibi rek

378 işlemi var. Son 5 ay içerisinde 4-5 entry girmiş.

tum entryleri mobil olan yazar

Son 1 senede girdiği entry sayısı sadece 2. Toplam 1856 işlemi var.

micro soft musluman

En son 2 sene önce entry girmiş. Kayıp aranıyor.

habseligkeiten

En son 4 yıl önce entry girmiş. Hakkın rahmetine kavuşmamıştır inşallah.

g n r

En son 7 ay önce girmiş. Sözlük şifresini unutmuş bile olabilir.

yellow green

Son 3 senede 2-3 entry girmiş.

Şimdi bu adamlar halen yetkili olarak duruyorken her gün onlarca entry gammazlayan kişiler neden yetkili olamıyor? Keriz mi bu insanlar boşa mı çalışıyorlar? Yetkili kadrosunda jimmy, alkolik ve dedektif hariç sözlüğün tanıdığı kimse Yok çünkü adamlar sözlüğü bırakmış. Değiştirsenize kardeşim şunları. Sözlüğü böyle bok da götürür sidik de götürür.
Birçoğu aylardır tek işlem yapmayan, birkaç tanesi geçtiğimiz senelerde vefat etmiş, sağ olanlarının ise sözlük şifrelerini hatırladıkları şüpheli olan kişilerden oluşan kadrodur.

Kağıt üzerinde 23 kişiden oluşan liste alkolik oldum ve jimmy tudeski den ibarettir, bir de dün yetki alan the impossible girl.
Diğer 20 kişi uyuyan hizbullah hücreleri gibi derin bir sessizliktedir.

iyi uykular yönetim.
Oytunkaran gibi sözlüğe emek vermiş adamlar varken çoluk çocuk yetkili. Yazık. Evet.
beni bu sözlüğün başına getirseler yazarların yarısının kellesini alırım kellesini...! ulan zall bile iplemiyo. şey gibiyiz altın gününde goygoy yapan kadınlar: yönetim. çocuk odasında avel avel oynayan veledler: biz. gidin kumda oynayın dediler galiba. boktan oynuyoruz gibi ama dur bakalım sütümüzü içersek büyüyeceğiz dostlarım. *
Aylardır işlem yapmayan adamlar neden yetkili olarak tutuluyor hala? Böyle saçmalık olmaz.
Birisi şuan dolanıyor sözlükte. Bir açık oyunu alırım dostum.
Anladığım kadarıyla tescilli trollere bu sıfat veriliyor.