bugün

uludağ sözlük moderasyonuna yapılan rica.

bakınız "en asil ülke bayrağı" diye başlık açılmış.

(bkz: #35089214) şu yazar kardeşimiz de türk bayrağını koymuş oraya.
ve iki tane orospu çocuğu çıkıp eksilemiş bunu.

türk bayrağını eksilemiş.
görsel

şimdi böyle bir günde türk bayrağını eksileyen bu 2 şerefsizi moderasyon pekala tespit edip gerekeni yapabilir, emniyete şikayet edip sonuçlarını bizimle paylaşabilir.

hadi be, yapın şu işi.
Şu siber şikayet olayı da çok sıktı artık. Gün gelecek biz Atatürkçüler de şikayet edileceğiz, tüm korkum bu.

Belki adam çok şoven buldu, belki şov olarak gördü. Olamaz mı.

Bu işin hassas bi dengesi var, terazi şaşmak üzere.

Önemli not; ben o eksileyenlerin amk. Şimdi açıktan artı oy veriyim de ihale bana kalmasın.
Hangisini deşifre edelim.
Ancak gizlice eksilerler sıkıyorsa açık oylasın.
Hain işte bunlar arkadan vurmayı sever kahpe çocukları.
Emin ol sadece 2tane değil neler oluyor bu sözlükte her gün Türklüğe hakaretler ediliyor.
evet ben de açık oylayarak artı sayısını arttırdım. demek ki tek derdimiz buymuş. madem ki mutlu olacaksınız, açık oylamayla artı vermek benim görevim.
iyice mala bağladınız .
Verilen eksilerle yıkılacak bu devlet değil mi ?
Sikindirik fikirlerinizi alın gidin burdan .
uludağ sözlük bünyesinde bu şerefsizleri barındırdıkça büyük yük sorumluluk altına girecektir, biz sözlüğümüzü ve vatanımızı seven yazarlar olarak elimizden geleni yapıyoruz, neden bunları hala uludağ sözlükte barındırıyorsunuz?
Kime göre neye göre vatan haini?
Şahsen Katıldığım önerme, moderasyon göreve, eved.
Türk'ün gücünü Türkiye cumhuriyeti devleti'nin gücünü göstermemiz için gereken olay.
görsel
Yaz kızım
1) telefoncu Ekrem.
Üstteki 2 fareyi yaz. Lağım ve tarla faresi..
Kes lan bedelli
Sen sıcak yatağında yatarken biz dağda yattık bu vatan için.
3. Omrgasız eklendi. Alayının ebeveynleriyle folklorda hızlı hareketler eda eyledik..
kardeşim eksilemiş birini sikayet etmekle bısey elde edemezsın ıfadeler sımgeler suç unsuru olarak gorulmuyor mesaj yoluyla bı hakaretı varsa suç unsur eder ole olsaydı youtubeda baş parmagını aşşa yapan herkez hapıshanedeydı sımdı.
güncel Önemli Başlıklar