bugün

yazım dili, yaratıcı entry, kültür ve kariyer bakımından nick altı sayısı 15 sayfadan az olan kimsenin tanımadığı yazarımsıların çekemediği özel bir durum.

şu sözlükte bu durumu çok az kişi yaşıyor. işte belli başlı üstün sözlük yazarları:

(bkz: bay krodo)
(bkz: titanik filmindeki batan gemi)
(bkz: mal beyani)
(bkz: oytunkaran)
(bkz: mehmets)
(bkz: bir italyan beyefendisi)

gibi belli başlı yazarlardır. dikkat ederseniz yukarıdaki 6 yazarın 4 ü kürtçüdür ve biz kürtlerin sözlüğü çekip çevirdiğinin kanıtıdır.

bize saygı duyun, cooluz. kıskançlar!
üstünlüğün takvada olduğunu biliyorsanız sorun yoktur. ha siz üstünlüğünüzü dünyevi kaideler üzerinden belirliyorsanız yazık size yazık...
insanı farklı düşüncelere sevk eden durumdur.

(bkz: 13 yaşındayım hepinizden üstünüm)
(bkz: troll olmanın üstünlük sayıldığı sözlük)'ün alameti farikasıdır.
kendini ve bir takım kişileri (neden onlardır bilemem pek ilgimi çekmedi) öne çıkarıp tatmin olmaya çalışırken ırkçılığa kayan, kayılası söylem.
kürtlerin egosunu yeterince tatmin edemiyoruz demek ki bay krodo denen şahsiyet ihtiyaç duymuş da yazmış bunları.
(bkz: kaç cm)
(bkz: en birincisi)
Böbürlenme padişahım, senden büyük allah var.
bu konuda mütevazi davranamayacağım. bana tanrılar tarafından bahşedildiğine inandığım bir üstünlük bu. atalarımın kanı ile bana geçmiş bir sihir, bir kıyak.

bugün öğrendim bazı şeyleri. ve öğrendiklerim bazı şeyleri daha berrak anlamama sebebiyet verdi. öncelikle asil fransız soyundan geldiğimi belirtmek isterim. ayrıca büyük büyük dayım milan dükü imiş. ceneviz dükü'nün kızı ile sicilya kontunun oğlunun gayrimeşru çocuğunun torunu da bizim üst komşu.

bingo! demek o yüzden bu kadar asilmişim. demek o yüzden diğer yazarların üstünde bir yerde yer alıyormuşum. demek o yüzden fransızca bilmeyen bir kezbanla öpüşemiyormuşum. demek o yüzden kadınlar nickimi okurken ıslanıyormuş. demek o yüzden kadınların rüyalarına girip onları kendime aşık ediyormuşum. hepsinin sebebi bir yerden bugün öğrendiğim gerçeklere bağlıymış.

kafanızda oluşan "neden yarbay kemal?" sorusuna da yanıt olmuştur sanırım. asaletin eğreti durmadığı ender bünyelerden biriyim. ve ne yazık ki hepinizden üstünüm! iphone alınca sevinen ezikler sizi ahahahhaa. bakın ne diyorum! dedem düktü lan...
Okumadım ama bence haksızsın ya…
Okumadım ama bence bahtsızsın ya…

Ent.
Altın ne renk?
Adam doğru söylüyor aq, bu kadar vasıfsız troll 'ün yazarlık yaptığı bir mekanda yarbay kemal en üstün yazardır, adam Lev Tolstoy' 'un tekrar rearkasyona uğramış hali gibi, kurduğu kelimelerde ve dizdiği cümleler'de bir tane anlam karmaşası yoktur, bunu senarist bir geçmişi olan yazar olarak söylüyorum.
müzeyyen senar mı.
gelin ata binmiş ay her yerim acıdı demiş.
herkes ata binemez eyer yoksa acıtır.
demet akalına sorun.
o benim nasıl bir binici olduğumu iyi bilir.