bugün

sözlükteki sağcıların eleştiri kültürüdür. aslında kültür denerek birçoğuna bir lütuf vermiş sayılıyorum ama benim suçum değil, türkçe böyle pespayelikleri anlatabilecek kelimeleri yaratmadı henüz.

bu kişiler tuhaf kişilerdir. zira sağ cenahın potasında aşık atan insanlar olmalarına rağmen, yani bir solcu olarak benden senden daha fazla allah ve kitap inancına sahip olmalarına rağmen, bir solcuyla, solcuyu da geçtim kendilerine hafif zıt bir açıdan yazan herkese belden aşağı ve daha da kötüsü ana bacıyı katarak küfrederler. yaptığınız en büyük ayıp, allaha yaptığınız ayıptır *

ha bir de adam bunu okuyup kendine çeki düzen mi verecek? hayır. sosyal zekası ve algılama kapasitesi gelişmemiş bir insanı bir değil bin yazıyla düzeltemezsin. benim bu yazıdaki asıl amacım solcu kardeşlerimdir. bu sağcılar size ana avrat küfrederlerse bunu onların tahrik etme yeneteğine yorun, siz de hakaret etmeyin. çünkü siz silinirsiniz onlar en fazla çaylak olur.

not: ha bir de sizi galeyana getirip çaylak veya silik yaptırdıktan sonra da nikaltınıza gelip "nasıl sildirttim" veya "gülben ergen'in şarkısındaki gibi uçacaksın" diyenler var. hakikaten çok tatlılar.
hakaret ve küfürün ötesine geçmeyi başaramayan kültürdür.
insanların yüzünde tebessüm oluşturan başlık.
sağ ve kültür kelimelerini yanyana görmeyeli uzun zaman olmuştu
ayrıca (bkz: hangi kültür)
solcuların eleştiri kültürüyle eşittir.

iki taraf da birbirine bok atma peşinde. hiç biri daha üstün değil.
yoktur. zira sağcılığın temeli, eleştirel aklın kullanımına değil, mevcut düzen ve değerlerin ilelebet korunmasına dayalıdır.
dolayısıyla herhangi bir "dış mihrak"ın bunlara itirazına, değişim taleplerine izin kat-i surette yoktur.
ayrıca sözlükteki sağcıların eleştiri kavramına katkısı olarak da şu başlık incelenmeli:
(bkz: bir siyasal eleştiri sözcüğü olarak orospu çocuğu)
eleştiri sözcüğünün anlamını hakaret zannedenlerdir. kadınların cinsel organlarını ve kendilerinin vücutlarında kullandığı belden aşağıdaki tek kafayı eline alıp, aynı düşünce zemininde olmayanların annelerine küfür ederler, cinsel ilişkiye girerler. faşist zihniyetleri her alandadır, saldırgan, homofobik ve cinsiyetçidirler. kuduz aşısı gibi bir şeyler üretmeli bilim insanları bu faşistlere ki akan salyalarıyla kadınları ve barışçıları rahat bıraksınlar.
güncel Önemli Başlıklar