bugün

bende onlardan bir tanesiyim. salihli li olanlar yeşillendirsin. *
bizde varız burda heyo toplandığınızda haberimiz olsunculuk yapmak istemiyorum haber verin işte.
içinde benimde bulunduğum yazarlar topluluğudur..az olmadığımızı görüp sevindiğimi sizlere söylemeyi kendime bir borç bilirim..
(bkz: sözlükteki mini mini birler)
(bkz: çalışkan ikiler)
(bkz: haydi lililililililili yar)
(bkz: sözlükteki demircililer)
yaklaşık 3 aydır uzak kaldığım ve içten içe sürekli hissettiğim ancak bir başlık sayesinde hüzne boğulmamı sağlayan olay.
(bkz: memleket özlemi)
bu arada geçen facebook ta şöyle bir grup gördüm
salihliye gidip suya para veren ulvi *
vallahi az sayılmayız, kendi aramızda iki takım çıkartırız halı sahaya, güzel.
(bkz: sözlükteki esprililer) *
(bkz: sözlükteki manisalılar)
Bende salliliyim efenim. Ayrıca belirtmek isterim ki biz salililer heryerdeyizdir. Dünyanın her yerinde mutlaka bizden görme ihtimaliniz vardır. Canım memleketim. Özledim la bak şimdi.
o 96600 kişiden biri de benim. yani doğma büyüme sallili. ha bir de böyle bir şey vardır salihli denmez salli.
görünce şaşırdığım, akabinde sırıttığım, burda da mı lan dediğim ve dahil olduğum gruptur.
sanırım bi' benim eksik kaldıgım gruptur. eksikligi gidermek için belirtmek gerekir, dahil oldugum topluluktur.
hacı ne kadar canlandırabilirim memleketim salihli işte bu yani. (bkz: anladın sen onu)
küçük il olacağımıza, büyük ilçe oluruz diye düşünerek gururlanırım, her yerde söylerim
bende salihli liyim
her medeni ortamda olduğu gibi uludağ sözlük te de boy gösteren hemşehrilerim.

bende geldim.
benim; salihliliyim, yazarım.
ne kadar okur yazar olduğumuzu kanıtlayan başlık. memleketim diye söylemiyorum ama gerçekten aklı başında medeni insanların yaşadığı bir yerdir.
bende salihli'liyim.
ve evet içindenim ehehe
(bkz: icinden mi)
(bkz: salih adası)
bayram tatilinde salihlide buluşmayı temenni ettiğim yazarlar topluluğu.
benim de dahil olmaktan gurur duyduğum grup.
"vay toplaşıyoruz sallililer ha!!" diyerek benim de dahil olduğum grup