bugün

Yazık sakatlardır herhalde.
hadiama001 ruh hastası kız demiş ama.

Kendi dünyasında yaşayan güzel bir kız arada basur çekiyor.

Eminim komik biridir.
ruh hastası demek ne kadar doğru bilemem ama resim paylaştığım için şikayet eden dangalaklar olduğu kesin. şikayetçi olmaları yetmiyormuş gibi takip ediyorlar bir de. her halde işsiz güçsüz vatandaşlar bu tipler.
Başlık sahibi senelerdir ortada yok. Bir taş atıp gitmiş veya alternatif nick namesiyle dolanıyor. Büyük ihtimalle ekşi sözlükte yazar.

Naçizane önerilerim :
Dövüşmen guzularım
Herkes çekilir meydandan ihale en zayıf halkaya yani sana/bana/bize/size kalır
ifşa etmeyin karalamayın yaftalamayın birbirinizi why because bu ortamda birbirimize lazımız.
Bir süredir kendisini görmese de
(bkz: Frank Lucas)
Bu kaynanası bozuk arkadaş bu işin nirvanasını temsil etmektedir.
herkes öyle gibi.
bu listede de yokum çok şükür.
ebbır reyiz her nicki ile listede olmayı hakeden ender örneklerden birisidir. belki de sözlük markasıdır.
Bu kesinlikle Milas 16 'dan başkası olamaz, olmamalı, olunamaz, başarılamaz.
insanın cinsel hayatını merak eden çıkarımlarda bulunan yorumlayanlar da var.

15 yıldır çeşitli psikolojik sorunlarım sıkıntılarım var.
benden daha kötüler varmış diyorum teselli oluyorum.
içmeyin şu boku.
yazarları baymaktan yorulmuyorlar...
Azraili Bekleyen Adam derim
Daha attığı videoların hangi filmden olduğunu bile söylemiyor.
Sözlükteki Rus hastalarından daha fazla sayıdadır.
Bunlardan biride benim kuşkusuz sjsj..
bi tane deli biliyorum google'dan bulduğu böyle tövbe estağfirullah ne kadar hayvan varsa bu hangi köpek diye soruyor. allah akıl fikir versin.
Telefon elinde saatlerce yazan ve diğer insanların ne yazdıklarını merak edip okuyan bir topluluğun ruh sağlığının yerinde olması mümkün değil. Dolayısıyla hepimiz.

Bir de iki ya da üç harfli kelimelerle başlayan başlık açanları mevzuya dahil etmedim onlar tımarhanelik.
cirit atmaktadırlar...
Öncelikle kadın taklidi yapan erkekler.
erkek taklidi yapan kadınlar en tehlikelileri.
bunlardan birisi de benim. raporum da var ruh hastalığıma bağlı. ama bir sıkıntımız olduğunu düşünmüyorum.
ilaçlarını kullanıp tedavi gördükleri müddetçe bi sorun yaratmıyacaklardır şüphesiz..
buyrun benim.
hakikaten ben buraya üye olmadan önce çeşitli antidepresanlar kullanır kendimi çok hasta zannederdim.
hepsini bıraktım size göre çok iyiyim.

milletin yediğini içtiğini diline dolayıp aylarca aynı şeyi bıkmadan söyleyenler.karı taklidi yapıp hasmının koynuna girmeye çalışanlar. taşağınıza kadar merak edip kalkıp kalmadığını soranlar.donunu külodunu konuşanlar var.

çok manyak gördüm ama sizin gibi boyut atlamışlarla ilk defa iç içeyim.
(bkz: altunkanatligtalimkarakus)
adi söylemlerle dikkat çekmeye çalışmalarıyla da kendilerini beli ederler.
kuduz vari havlamalar yine bunlara özgü davranış biçimidir.