bugün

Okumadan artıladım.
Havlarlar, ısırmazlar.
başlığı okudum artıladım.
sözlük moderasyonu tarafından açık bir şekilde kollanan teröristler. ha yarın sözlük terör propagandasından kapatılırsa ağlamayacaksınız.
Helen varolduğunu bildiğim açık pazar çocuklarıdır.
(bkz: hoşt)
Kızgın hewallerin yorum yazdığı başlık.

uçak düşer, sen uçuşu hatırla hewal.

öptüm.
Has orospu çocuklarıdırlar.
göt korkusundan ne yapacaklarını şaşırmışlardır. ayrıca köpek sadık hayvandır.

bunlara köpek diyerek köpeğe hakaret etmeylim lütfen.

köpek sadık, gururlu ve korumacıdır.

bu pkk piçlerinde ne sadakat, ne onur ne de koruma içgüdüsü vardır.

edit: eksileyen orospu çocuğunu bayrampaşa civarına beklerim.
Şu an itin götüne kaçtılar.
Gelip burada fikirlerini yazacak kadar bile şerefleri yoktur.
Bunlar bin yıllık uzun Hasan'ın memleketi Diyarbakır'a amed, Şırnak'a şırnex falan diyip kendilerinin olacağını sanıyor. Terörist işte.
Hepsinin aq. Susuz sabunsuz hemde.
Ekşi sözlüğe bomba atsalar bir tane kalmayacak.

Edit:Mecaz olarak dedim.Orası resmen bok yuvası.Cumhuriyet baş savcılarını göreve çağırıyorum buradan ekşi sözlüğü bassalar bir sürü vatansız piç kurusuna ters kelepçe takarlar.
Gotu yiyen varsa yapsın propaganda. Bir mermice ona girsin.
öşekçi hıyarlardır.
dantelli satenli etekli piclerdir kendileri.

edit: bu entry eksileyen piç mesaj olarak numaranı at gotundeki tanganin rontgenini çekmezsem bu toprak benden hesap sorsun.
devletine tedavi olduğu hastaneye başı sıkıştığında başvurduğu kolluk görevlilerine kendi milletine ihanet eden israfın da israfı olan ibnelerdir.
An itibariyle sanal âlemdeki PKK destekçileri hakkında yasal işlem yapılmaktadır.
PKK destekçileri itinayla Emniyete ihbar edilir.
En fazla havlayan köpek en küçük köpektir özgüvensiz itler anca askerimizle alakalı entrylere eksi atıp kaçarlar umursamayınız.
Bi kaç tanesi göze kolayca çarpan köpeklerdir. Coni mi konfi mi ne hatta birinin adı koymuş profil resmine yabancı birini trollük yapıyor.

görsel
derhal siber suçlara ihbar edilmesi gereken hırbolardır.
Köpeklere hakaret oluyor . Onların bir sınıfı, kategorisi yok. Pkklı piçler diyelim kısaca.
Sivil terör destekçileri dağdaki teröristten bile daha aşağılıktır. Dağdaki itin düşman olduğu bellidir ama aramızda içindeki pislikle dolaşan karakter yoksunu ikiyüzlü yaratıkların düşmanlığı gizlidir. Devletten maaş alırlar, makamları, kürsüleri işgal ederler, devletin her türlü imkanından faydalanırlar ama yine kuduz köpek gibi bilenirler. Neyse ki kendini açık edenleri paketliyolar da yüreklerimize su serpiliyor az da olsa.
Sovoşo korşoyoz boroşşş diyerek kendilerini avutan yandaşlardır. Tek tek tespit edilip şikayet etmek lazım diyeceğim ama nerde. Alışmış kudurmuştan beterdir.
güncel Önemli Başlıklar