bugün

Her geçen gün artan ve bir it sürüsü gibi büyümeye devam eden kitle.Yok laik kızı yatağa atma, Atatürk'ü eleştirmek ve küfür etmek,insanların sürekli sınıflandırıp birbirinden ayırıcı cümleler tevdi etmek...Amacınız ne oğlum sizin? Gerizekalı beyinsiz sürüsü.Siktirin gidin lan bu sözlükten.3 gram beyinleri ile kalkıp burda Atatürk'ü,laik kesimi eleştiriyorlar birde utanmadan.Siktir lan ordan aq malkaçovları.Ah sizin gibileri bir dışarda görsem amınıza koyup bırakıcam ama nerde sizde o yürek! Anca burda klavye delikanlılığı yaparsınız.Şimdi siktir olun gidin bu sözlükten amk şakirt yobazları sizi.
imçiçiler çaylak yemiştir ondandır çaylak yiyen buraya geliyor.
Aradığınız kişi bulundu.

(bkz: ezan okuyan yobaz müezzine okla hedşat atmak)
osmanlı tarihinden bir haber sikkolar klavyeden ötüyorlar... Lan sen zaten Türk olmaa sen Türk olma sen si...tir git arap ol.
benim garibime giden bu yamyamların kaçak konuşmasıdır. özellikle akp döneminde böyle garip tipler türedi, akp ye oy veren herkesi kendileri gibi sandıkları için mi cesaret alıp konuşuyorlar anlamıyorum. akrabaların yarısı akp chp mhp karışık oyluyor. böyle orospu çocuklarını bunlara anlatamıyorum. akp yi destekleyen böyle tipler var deyince bana abartıyorsun diyorlar. keşke üç gün sözlükte takılsalar amk.. akp nin ne olduğunu çözemedi bu halk daha.
online olmam ile yaşanan durumsal.
cumhuriyet çocuğu olmakla orospu çocuğu olmak arasında bir seçim yapmıştır.

yanlış olanı seçmiştir.
-dur lan orospu çocuğu!!
+temel beni tanıdılar sen kaç vakası yaşanmış 3 üstte ahaha
azalarak bitecekleri yerde artarak çoğalıyorlar maalesef.
daha meriçi var atech... bilmem nesi var.
Moderasyonun uyuyor olması en büyük sebep olsa gerek.
Bu kardeşlerimizde kendi mesleklerini icra ediyorlar sonuçta. Ben kızmıyorum, trollüyorum. Trolleyince daha Bi delleniyorlar ama dikkatli olmak lazım.
belki biri kardeşindir.