bugün

(bkz: odtülü olmak bir ayrıcalıktır) sloganını benimsemişse havalı uuserlardır.kızarımdır.*
neden her fırsatta sadece odtülü oldukları için saldırıya uğradıklarını anlayamayan insanlardır.
girişindeki ve çıkışındaki heyecanların farklı olduğu söylenen üniversitem. *

(bkz: anketin olayım doldur beni)
(bkz: yapmayın etmeyin canlar)
artık dahil olduğum gruptur.
yıllar sonra gelen edit: bırakmıyorki çıkalım şu gruptan.
çıkışında heyecan duyulmayan okul, çıkarken hissedilen sadece hüzün oluyor.
entrylerinde kendilerini belli eden, bir başlıkla gruplandırılmalarına gerek olmayan gruptur.
yarın toplanmaya gelecek insanlardır. gelmeyen freedean tarafından ıslak meşe odunuyla dövülecektir.
bugün bir kısmının toplanıp kendi içlerinde tabu oynadığı ve ilginç tabu diyalogları çıkaran , hep kopan , süper eğlenceli insanlar topluluğudur.
her daim odtülü olduklarını vurgulayı çevresinde bir yer edinmeye çalışan uuserlerin burada da duramayıp odtülüyüm dedikleri gereksiz lüzümsüz başlık **
(bkz: witch)
en asil duyguların insanlarıdır. *
hiçbir zaman bir odtülü ruhunu taşımayan, her an "umarım bir an önce biter de mezun olurum" diyerekten kurtulmaya çalışan ve ayrılırken değil hüzünlenmek, yeniden gerçek insanların arasına dönüyorum diye ilk haykıracaklardan biri olaraktan herkese selam ettim gitti.

ayrıcalık kısmına girmeyelim. sadece dışarıda sıra beklerken falan işe yarıyor. muhabbeti açıyor. insanlar zeki birisi olduğunuzu düşünüyor. o kadar.

iş hayatında göreceğiz.*
nedensiz ve gereksiz yere caylak yapılmış ama gururlu yazar mini.
(bkz: sozlukteki oxfordlular)*
artik dahil olmadigim gruptur. (bkz: sozlukteki odtu mezunlari)
(bkz: babam)
artık benim de aralarında bulunduğum gruptur.
(başım göğe mi erdi?.. hayır..)
(bkz: schuayb)
(bkz: besinci nesil odtulu yazar)

(bkz: coming soon)
gelip bu başlıkta artistlik yapanlardır. öhm...
Odtü'den önce de bir halt olduğu için Odtü'de okumaya hak kazanan; halt oluşunu odtü'nün olanaklarından faydalanarak taçlandıran sınırlı sayıda insanın sözlükte bulunanlarıdır. Haymatlos da bunlardan biridir.*
ülkemizin güzide üniversitelerinden olan orta doğu teknik üniversitesinde okuyup aynı zamanda sözlükte yazar olan kişilerdir.
aslında sayıları fazla olsa da kendilerini fazla lanse etmek istemeyen yazarlardır.

(bkz: yazar burada kendinden bahsetmiş)
bir de odtü teknokent'te çalışan yazarlar vardır ki, o da ayrı bir tartışma konusudur.
yardımlarına ihtiyaç duyulan yazarlardır.