bugün

Evet
kuran okurken yakalanan ateistin yeni açtığı hesabındaki nick farklıydı ama kuran okurken yakalanan ateist olduğunu söylemişti. Başka türlü neden silik yesin ki kısa süre içerisinde.

Ayıptır !
şok eden haberdir.

arkadaş ben bile okumuyorum çoğu zaman gelen mesajları,

adamlar bizi bizden çok düşünüyor demek ki.

helal olsun.
Denemesi bedavadır. Sövün ana avrat özel mesajda modlara nick nick ayrı sonucu bekleyin. Evet.
Geçmiş zamandaki Bazı yaşananlara göre bir gerçektir. Evet okunuyor.
Modlar zallın bile böyle bir yetkisi yok demesine ragmen hala bu düsüncedeyim.
Ama söyle bisey var ki sik sok adamlarsınız hangi işsiz mod gelip sizin saçma salak mesajlarınızı okuma gereği duysun.
Rahat olun yok öyle bir şey.

Abi hadi okusalar seni mi okuyacaklar milletin işi yok çünkü.

Arkadaşlar benim okunuyorsa da acaba tamam ama lütfen linklere tıklanmazsa çok minnettar olurum. Vesselam.
eğer öyle bir moderatör var ise beni silsin diyeceğim serin hikaye.

işsiz güçsüz mü olum bu adamlar ki şahsi fikrimce öyleler o kadar mesaj okunur mu ?

hadi mesajı okudular. dakikada 1 entry giriyoruz onları da okumaları lazım.

sonra şikayet kutusu var.

savcılıktan gelen kağıtlar.

çok yüklenmeyin bu adamlara.

ben geçen yüklendim o saat içinde 10 tane entry'mi sildi saygı değer kardeşler.
benim anlamadığım neden okusun?

yok yani nasıl bir mesajlaşma taktiğiniz var veya içeriği ne ki ilgi çeksin okusun?

ben mantıksız buluyorum, ha okuyamaz yetkisi yok olayına inanmıyorum, gidip mahkeme kararı mı alacak mesajı okumak için?

bu da saçma, okumak istemesinde bir neden görmüyorum özetle.
hayır okuyunca ellerine ne geçiyor ki. okumadıklarını düşünmekteyim. bizim gibi geri zekalıların özel hayatlarından onlara ne?
hukuka göre hem suç zaten ve sözlük formatına aykırı.
okuyorlar ama çalışıyorlar bakın server yenilendi hiç bok atmayın. ben olsam ben de okurdum.
sevgilileri düşünsün, bizim lookin, venus bella bacı ile mesajlarımızı okuyacak kadar işsiz olamazlar.
okusunlar okusunlar, kitap bulamıyorlarsa özel mesajları okusunlar. hahayytt.
Adam tekrar farklı nickte hesap açtı ama daha entry dahi giremeden silindi bu sefer.

daha ne açıklaması olacak.
(bkz: söz konusu sözlüğün bekası ise gerisi teferruattır)
içinde "bomba" "allah" "amerika" geçen mesajlar echelondan geçerek moderatör ekranına düştüğü içindir.

(bkz: enemy of the state)
verici manita varsa tespit edip ben üst düzeyim ona verme bana ver demek içindir.
Çok sikimizde olmayan olay.

Okusa napacak benim mesajimi.

-Zuhahana iyi kapak yapmışın bro.

-Eyvallah bro karaliyoruz işte herkes gibi bizde.

Budur yani amk okusa ne okumasa ne?

Sanki devlet sırrı paylasiyoruz.
Napak ölek mi ?
Atamıyoruz ki okusunlar.

(bkz: sürekli yeni kişilere mesaj atar oldun)