bugün

(bkz: squirtle)
(bkz: mason)
aynı zamanda hepsi komünisttir. *
not: ben bir komünistim.* hatta en acımasızlarından bir stalinistim. aslında troçkistim de. hepimiz masonuz.
bir çoguda japondur.

edit: ben de bir samurayım ordan biliyorum.
localarında nesil ayrımı yaptıkları tespit edilen tehlikeli adamlardır. entrylerini eksileyenleri görebiliyorlarmış yeni bir teknoloji sayesinde.
ülkenin stratejik kurumları varken sözlükte ne arar la mason.
yine deşifre olduk.
büyük bir kısmı da ninjadır.

not: kaplumbağayım ordan biliyorum.
(bkz: beni bildiler sen kaç)*
aynı zamanda bunlar hep amerika'nın israil'in oyunudur.
(bkz: sözlükteki fasonlar) *
(bkz: anglo saksonlar)
butun bunlar bir oyun. (bkz: paronayak stayla) *
(bkz: sözlükteki samuraylar)
siyonizmin alt taşeronu olan akp yalakası mason localarını savunan yazarlardır.
33. derecedenim sikerum.
tanışmak istenilen yazarlardır.

hoşgeldin birader.
Benim. izmir alsancaktaki locaya bekleriz.

Adam olun!
hür ve kabul edilmiş kardeşleri bekleriz...
Benimdir efem. 33. Dereceden masonum. Dünyayı ele geçirmek için canla başla çalışıyoruz. Ortamımız süper. Uyuşturucu, seks, içki her şey mevcut. Ne mutlu masonum diyene. Ccc illuminati ccc
müslüman gibi görünen yahudi kökenli tc. vatandaşıdırlar.

ırkçılıkları ile övünürler türkçüyüm derler ,türkçülerin çoğu gibi türk hele müslüman değildirler.

diyeceksiniz ki kimin ne olduğu seni ırgalar mı ırgalamaz tabi ama birileri kalkıp hainlik yaparsa devreye biz gireriz biz kimiz 7 göbek Türk, müslüman, milli ve manevî hassasiyetleri olan insanlarız. solcumuz da var sağcımız da komünistimiz de var dincimiz de.
kimimiz laz'ız kimimiz türk,kürt yada boşnak,çerkes ülkemizde yaşayan hepimiz biriz toprağın çocuğuyuz.

ama bu devşirme dönmeler türk olmadıkları halde türk ırkçılığı yaparlar ki ön-türk ve türki ,türk kültüründe üstünlük yoktur açın anadolu'yu bakın mesela 1100 lü yıllara 1300 yıllara ,hatta 1600-1700 ,etnik gruplar halklar arasında kavga -savaş yoktur . ne vardır osmanlı'nın devşirme paşalarının katliamları vardır. ama anadolu halkının kavgası yoktur birbirleri ile.

aslında değmez ya gırgır ayağına yazıyoruz.

aaa pardon bu masonlar çok zenginmiş şantiyeleri varmış.

zeytinlik ,bağlar bahçeler , yağ fabrikaları ama 7/24 sözlük müdavimidirler benden beter...

Bugünlerde lgbtli de olmuşlardır.
Kendilerine selam yolladıklarımdır.
Belirli zamanlarda toplanıp ayin yaptıkları söylenmektedir.
Ben animeyim mesela. Hepimiz bu dıj güç oyunlarının bir parçasıyız.
sayıları onbinleri bulan grup.