bugün

Acilen satışa çıkarılmaları gerekir şüphesiz..

Örnek olarak: (#46452407)
Laf sokmak için çırpınırlar. Ulan beyinsiz orda donuz butonunu boşuna mı koymuşlar. Donuzla geç çok rahatsız olduysan. Ahmak.
Onlar ki, sözlüğü inci sözlüğe ve instela sözlüğe çevirmek isteyen amaçsız ve sapsız kişilerdir. Ey azınlık, kimsiniz siz? Neden böyle şeyler yapıyorsunuz dedirten başlık.
Evet başıboş.
Çoktur.
Ama bozukturlar.
Asıl mallar bece entryleri okumadan eksileyen piçlerdir. Bu gibiler yüzünden sözlükten soğudum lan. Bunları engelleme butonu gelse süper olcak.
Saymakla bitmeyen mallardır. Mal ve ötesi, ağır mal, mallanmış hıyar şeklinde çeşitli güruhlar halinde sözlüğü işgal etmişlerdir.
sözlükteki mal insan topluluğudur.

özellikle şu cümleyi bitirip evet yazanlara harbiden bir kıl oluyorum anlatamam.
kemocanlardır. bıktım putçuluk oyunlarından.
Sayısı büyük bir hızla artmaktadır.
Katlanamıyoruz. Çıkışlar sağdan canım hadii..
beyin gelişimini tamamlayamamış tipleri buraya kabul eden ve müdahale etmeyen yönetime laf etmek gereklidir. bunun karmayla da alakası yok bunlar o kadar beyinsizdir ki nikleri bile araktır.
konuşmayı bilmeyen ama bi bok bildiğini sanan gerizekalı dır.
çoğu izmirlidir, laikçidir, evlenmeden sevgilisiyle aynı evde yaşar.
bu mallar öyle mallardır ki yazdığı entry'i okurken hemen akla 3-4 nick gelir. dersin bunu kesin bu 4 maldan biri yazmıştır. nicke bakarsınız ve haklı çıkarsınız. mal mallığını belli eder yani.
edit: aha geldi mallardan biri.
bunların bir çoğu ateisttir. ateistlere mal demedim, mallara ateist dedim. *
mallar ama para etmeyeninden.
(bkz: oltaya gel)
(bkz: maldanadam)*
bunların bir çoğu akepelidir. akepelilere mal demedim, mallara akepeli dedim.
türkiye de ve sözlükte maldan fazla ne var hocam.

(bkz: %48)
ne de çok varmış, insanı insanlığından utandıran mallar.
(bkz: sermaye)
ganimet olarak bakarsak entrylerimiz.