bugün

sözlük erkeklerinin kızları ezmek için ellerinden gelen herşeyi yapmalarının doğal sonucudur.

(bkz: adimsonbahar)

(bkz: fafatara)

(bkz: dayesporas)

ama fragola asla böyle kişiler yüzünden kafa izni almaz, hatta kafa izni almayı bile düşünmez. *
doğrusunu söylemek gerekirse daha dün kafa izni almayı düşündüm. çünkü, hergün özel mesajla küfür ve hakaret işitmekten bıktım ve artık nickaltından yapıyorlar aynı şeyleri.
moderatörlerin de ilgilendiği yok.
hayatımda küfür etmedim. suçum bu galiba.
gücü anca bir kıza yeten zavallı erkeklerle dolu burası.
fragola hanım kızımızın * tespiti ile fake im olan tsira nın da kafa izni alması ile sonuçlanan hadise.
tespiti ise burada:
(bkz: izel in yüzüyle alay eden insan)
doğal olan olaydır. zorla tutacak değiliz.

(bkz: soğuk su)
zaten libidosu tavanda olan bazı sözlük erkeklerinin, en sonunda birbirlerine hallenmesiyle son bulacak eylem.

dipnot: genelleme yapmıyorum, sadece abazan tayfa için o tanım.

edit: imla.
(bkz: dişiyim o halde erkek gibi davranmalıyım)*
tatile gidecek ya da sınavlarına çalışacak olmasından ötürü olan durumdur.

taciz edenin amacı zaten tepki çekmek, karşısındakinin tepki göstermesini sağlamaktır. sanırım başarılı olmuştur. bir de ne adamlarla beraber yaşıyormuşuz ya bu sözlükte. *
kadın olduğunu belli etmenin suç olduğunu düşünen zeka özürlülerin bulunduğu sözlüğü bırakmalarıdır.
gerçek hayatta da kadın olduğunuzu belli etmemek için peçeyle geziyorsunuz dimi?
bayanım, kadınım, kızım. belli ediyorum nolcak şimdi?
erkeğim diye mi dolaşsaydım sözlükte.
(bkz: kız mıdır kadın mıdır bilemem)
bu başlık altında yazılan yorumlardan anlaşılmıştır heralde kızların bu sözlükte nasıl ezildiği. bırakmalarına sebep budur işte.
sıkıldıkları içindir.
zaten bu sözlük kızlar ve oğlanlara uygun değildir.
belli bir olgunluk gerekir.
haklı sebepleri vardır illa ki kafa izni alan yazarların. ama sözlükte karşılaşılan her zorlukta çekip giden sadece kendine kötülük etmiş olur, kafa izni almayı düşünmesine neden olan olaylar hariç bu ortamı kaçırarak.
canı sıkılan kendini bilmezlerin sebep olduğu saçmalıktır.