bugün

bazı yazarlarımızın "çekip gidiyoruz, bizleri mumla ararsınız" şantajı tutmayınca ikinci bir şantaj olarak b planında tuttukları fikir diye istihbarat kaynaklarımdan aldığım duyumdur. yönetime çok yakın bir kaynak.

edit: sırf okusunlar ki yanlış anlamasınlar diye 2 cümlecik yazdım ama bu 2 cümleciği bile okumadan omurgasız yazanlar, mesaj atanlar var ya ben daha bir şey demiyorum.
(bkz: 31 çekip gitmek)
(bkz: alamayan var mı ki)

evet baya varmış.
çok eksi yedik.
(bkz: baba beni karıya gönder)
http://www.timsah.com/celik-gule-gule/crtpqpqn73q
ucuz şantajdır.

(bkz: cehenneme kadar yolun var)
hala kadınlara "vermek" fiilini yaftalayan uuser söylemi. kabadır, ayıptır.
(bkz: hoşçakal) denebilir.
(bkz: kimse bana vermezse kendimi zikicem)
(bkz: bırakın gitsinler)
gitmesinler diye sabah akşam troll leri yalayanların bolca olduğu bir sözlükte şansını deneyen yazarın söylemi. ya tutarsa.
abazman ergenlerin sözlükten kız kaldırmaya çalışması ve başarısız olmasını sonucu sarf edeceğim cümle.

(bkz: ergen sözleri)
(bkz: erol büyükburcum saksı değilim ben)
(bkz: siktir git)
Sözlükteki kızlardan istediğini alamadığı takdirde erkek yazarların alet edavatı toplayıp ağzına dayaması gereken troll söylemi.
yazara kızlarımız tarafından bolca *verileceğinden ötürü gitmesine gerek kalmayacaktır..
(bkz: anca gidersin)
başlığın ilk entrysini okumadan çemkiren yazarları görünce, direk çekip gitseler daha haklı olurlar gibime geliyor.
erkek yazar serzenişi. çekip gitmiş midir merak konusudur.
kızlardan isteme yöntemini siktiğim gelmiş. koparmıştır beni. şartlar oluşmaz ise çektirip gitmektir.
(bkz: çekti çekti çek çektir git)
urangu beyanı.
doğrusu sözlükte ki kızlar bana vermezse gider otuz bir çekerim olması gereken cümle.
doğrusu sözlükte ki kızlar bana vermezse gider otuz bir çekerim olması gereken cümle.

(bkz: otuz bir çekmeye gitmek)
sözlüğü kullanma amacı karı kız düşürmekten başka bir şey olmayan erkek beyanı. güle güle sana. yolun açık olsun.
güncel Önemli Başlıklar