bugün

iki sopayı birbirine 45 derecelik açı oluşturacak şekilde bir ucundan bağlayın. iki ucunu birbirine tel ile bağlayın. telin ortasına yere 90 derece bakacak şekilde bakır bir tel geçirip sopanın orta kısımlarına ıyı ( kayıların sembolü ) işaretlerini kazıyın.

buraya kadar yaptı iseniz üstünüzü başınızı parçalayıp bu değnek düzeneğini alıp barbaros bulvarında kadrolu deli olarak işe başlayabilirsiniz hayırlı olsun. sanki alaskada altın arıyoruz amk kız bulma yöntemleri nedir lan ?
bulunca ne olacak ?
aramaya gerek yok onlar kendini belli ediyor zaten.
Yazarın kullanıcı adına üç defa üfleyin sonra üçer saniye aralıkla üç defa tıklatın ve akabinde ekrana “bu bir kız” ya da “bu bir erkek” şeklinde bir mesaj çıkıyor.
sayfanın üst kısmındaki arama bölgesine sözlükteki kız yazarlar yazıyorsun buyutece tıklıyorsun tam liste çıkıyor. isteyen sözlük teyzesi de yazabilir o zaman biraz azalıyor tabii liste.
(bkz: uludağ sözlük karı kız tespit timi) 'ne başvurabilirsiniz.

ihtiyaç sahiplerine sık sık yardımda bulunuyoruz.
görsel

ived efeğdim böyle.
Onlar beni bulsun.
http://yazkazan.net/?aff=20116
"Mini şort giyen kızın asl amacı" gibi sikik troll başlıklarında "size ne isteyen istediğini girer" yazıyorsa kesin kızdır. Mamafih kendisi o entryi ciddiye alarak mı yazmıştır, yoksa trollün farkında olarak mı yazmıştır bilinmez. Bunlarla kaliteli, genel kültürlü bir muhabbet dönmemektedir genelde. Gerçi kalitesizi de dönmez orası ayrı.
Bu da bir yöntem değil midir?
Çakaaal.
Benim oltayı çaldilar kardes.

Yardim etsenize.
sozlukte "kiz" olmak saklanmasi gereken birsey gibi davranmayin artik.

(bkz: kadın)
görsel
regl sancısı başlığını açmak.
geçen karşıma çıkan şu başlık bence en başarılı örneği.

(bkz: kızlardan kızlara tavsiyeler)

hem okuyucu portföyü de dişilere indirgenmiş. ala. bütün kızlar toplandık burayı okuyoruz. sinerjiye bak başlıktaki. bir de sözlükte paylaşılan şarkı başlıkları var. onlar da hoş. gece gece kızların dinlediği şarkılar mı ne böyle bir başlık var. bize sadece formu doldurmak düşüyor. sözlük çalışıyor. takdir ettim.
kızlarla ilgili konulara değinin. bazen kişiyi bile, değinince kız sanabiliyorlar, ama nihayetinde kişinin amacı kızlara gönderme yapmaktır. *
en etkili yöntemi ben uygulamaktayım. açıklayayım sizde mutlu olun efendim. sözlükte kız yazar olduğuna inanmamaktayım. inanmayınca arama ve bulma derdi olmuyor. ama kız gibi olanlar, yazanlar, görünenler var diyeceksin. böyle bir durumla karşılaşırsanız erkek olduğunu düşün. erkek değilse çirkin olduğunu düşün. çirkin değilse zaten sana vermez diye düşün.
(bkz: umut avi)
bayan yazarların saklanması gerektiğini düşünen yazar zırvalamalarıdır.
(bkz: am mı lan o)
burada birçok kız bulabilirsiniz
(bkz: kızlardan erkeklere tavsiyeler)
(bkz: olta)
stratejik başlıkları kaçırmamakla başlanır. örneğin sözlük yazarlarının kullandığı parfümler bölümüne bakılarak nokta atış sağlanabilir. bir diğer yöntemimiz ise erkekleri bularak kızları deşifre etmektir. bunun için sadece erkeklerin yoğun olarak yazdığı başlıklara bakılabilir. yine bir örnekle açıklamak gerekirse sabahın köründe kalkan penis başlığına bakıldığında erkekleri görebilir nadirde olsa burada yazan bayan arkadaşlarımızı konuyu hiç anlayamayacakları şekilde yazdıkları yorumdan seçebiliriz.
(bkz: bitişik nicke sahip olanların bayan olmaları)