bugün

Kürtler de Türkler hakkında tüm gün sözlükte süper şeyler söyleyen methiyeler düzen tipler oldukları için çok ayıp edilmiş durumdur

(bkz: sakin hewal)
ulan. ahahahahahahahaha. ya özür dilerim ama bu benim aklıma şu yorumları getirdi.

resmen şu yorumların canlı kanlı kanıtı bir ortam abi. hatta yorumları aratırsanız neden söz ettiğimi görürsünüz.

görsel
Her milliyetçi, türkçü söylemlerinde düşmanlık barındırıyor olmayabilir. Bu konularda gereksiz hassasiyet göstermeye ve alıngan olmaya lüzum yok.
esas böyle başlıklar açarak sen gündem yaratıp bir ayrımcılık yapıyorsun sanki. tabii siz daha iyi bilirsiniz ayrımcılığı (bak bölücülük demedim dikkat et).
sen yemek yediğin kaba pisleme yeter başka bir şey beklemiyoruz.
TÜrkiye cumhuriyeti vatandaşı olan herkes kendini türk olarak tanımlamak zorunda. yok ben kürt kalacağım diyorsan bay bay ırak'a kardeş. Hiç triplerini çekemez bu millet.
olmamalıdır, k*rtler de herkes gibi bugün kardeşimizdir. evet.
Sözlükteki türk düşmanlığının yanında esamesi dahi okunmayacak düşmanlıktır.

Gerçi türk e söz söyleyenin dilini kesiyoruz ama şah damarını kesmeden akıllanmayacak bu dürzüler.

Açık ve net evet.
Düşmanlık demeyelim de medeniyet öğretmek diyelim.

Bunlar eğitilmezler fakat.
Bir kürt olarak canımı sıkan durum. Ne yani sizden daha heybetli daha güclü daha akıllı daha büyük penisliysek. Allah vergisi kardeşim, kıskanmayın bu kadar.
kin, nefret suçundan hakkınızda soruşturma açılması yüksek ihtimaldir.
eş değer seviyeden alevi düşmanlığı da vardır. üzer derinden üzer.