bugün

güzide sözlüğümüzde yazarlık yapan baş tacımız, centilmen yazarlarımızdır. özel günlerde kadın yazarları kutlama inceliğini göstermekten gocunmazlar. sözlük onlarla güzeldir. *
sayıları bir hayli az olan yazarlardır.

biri de benim amk.
yoktur. hepsi hödüktür.
böyle abazanlar da vardır.

(bkz: bu başlığı açanın öm kutusu abazan yazarlar tarafından katledildi)
(bkz: evet efendim) *
"rica ederim, o sizin güzelliğiniz " diyen yazarlardır.
bir elin parmağını geçmeyen sayıdadırlar.
biri benim zaten kaldı dokuz kişi.
ben değilim dediğim yazarlardır.
kibar olup kime yaranmaya çalışıyorsun.
neysek o**
kadın ruhundan anlayan erkek yazarlardır.

erkeklere sittiri çekerken bağyan yazarlara son derece kibar davranırlar. bunlardan biri de benim. kaldı 8 kişi.
çok net bir şekilde belirtmek gerekirse (bkz: amsalak) yazarlardır. vermeyecekler oğlum boşuna rezil etmeyin kendinizi.
amour poete'dir.en kibarı odur.
Sayıları oldukça azdır.
var mıdırlar kimdirler bilinmez ama kibar olmak zorunda olmayan erkeklerdir. sözlük kimlikleri cinsiyetlerimizle değil yazdıklarımızla var olmalıdır dolayısıyla kibar, kaba, huysuz, şirin fark etmez. sadece cinsiyetçilik yapmasınlar, genellemelerle hakaret etmesinler, bilmedikleri konularda cahilce önermelerde bulunmasınlar yeter. kadın yazarların şirinlik yapılmaya, özel davranışlara, kutlanılmaya, ayrıcalıklı davranılmaya ihtiyacı olmadığı gibi bu ayrımcılığın daniskasıdır. cinsiyetinden ötürü özel ve ayrıcalıklı ilgi bekleyen kadınlara da buradan mahsus selam ederim. o kafayı değiştir kız kardeşim.
bazılarıysa dümenden kibardır, hani ilgi çekicek ya bayan yazarlar tarafından. şöyledirler;

bi bayan: pardon bakar mısınız?
dümenden kibar olan erkek: tabi efenim buyurun nasıl yardımcı olabilirim size?

bi erkek: pardon bakar mısınız?
dümenden kibar olan erkek: ne var lan yarrak?
kibar ve erkek düşününce gay olma ihtimalleri akla gelir.
buyrun?
teveccühünüz.
anketlerde ifşa edilmeyecek kalitede, sayıları da oldukça azdır.
(bkz: ne var amcık ne var)
umuttan başka bir şey değildir. sanal ortamda kimin ne olduğunun hiçbir zaman anlaşılamayacağını bilmelisiniz.
Ay lütfen bu kadar övmenize gerek yoktu beni ya. Lütfen tenezzüh ederim. Fevkaladenin fevkinde bir entry girişimi olmuş gibi konuşabılan adamlardır. Ama genelliği harbiden adam gibi adamdır.
anonim kimliklerle paylaşım yapılan bir platform da gereksiz hassasiyete sahip erkeklerdir.
(bkz: serefsizimbenimaklimagelmisti)

hödük gibi görünür fakat çok kibardır.
(#18919792) bu entrysinden sonra ben bu arkadaştır.:437 42928 247 7678387
(bkz: teflon)

kadınlar günümü kutlamış, duygulandırmıştır. *