bugün

(bkz: müdürün taciz etmesi) başlığında yazdığım yorumu eksileyen kaşarlardır...

bunlara yemek vermeyeceksin gece gündüz sikeceksin. yemek yerine ağızlarına boşalacaksın bu kaşarlar için dölden daha iyi gıda yok!
Erkeklerden nefret ettiklerini idda edip, hergün erkeklerle sex yapan kaşarlardır.
örtünmeyen görünce tecavüz edecek insan tespiti.

(bkz: örtün yoksa sikerim)

daha türkçe yazmayı bilmiyor mk.
Kilosu 17 tl olan kasarlardir. Fiyat bilmeyenler analarini kaca aldiklarini babalarina sorarak ogrenebilirler vesselam.
şu (#27363716) entariden sonra var olduklarına gerçekten inandığım kaşarlardır.

önce siktir sonra diktir, kızım böyle yanar döner olacağına azcık mert olsan? "zamanında keyfe keder sikiştim, şimdi ise keyfe keder evlenmek istiyorum" demek çok mu zor? bunu söyle seni kabul etmiş kişi zaten her halinle kabul eder. hem ruhun orospu olunca gerdek gecesi daha çok mu zevk alıyorsun?

bu sorularıma cevap versende bu gerçekler değişmez. yalansız dünya hayali kurmak bile zor mk.
götten verdikleri yetmezmiş gibi pişkin pişkin hala entari girerler.

kızaracak yüz yokki kızarsın mk. benim namazıma niyazıma laf ediyor bide, ben neysem oyum gizlim saklım yok sevabımda ortada günahımda.
sozluk kizlarinin %90 dir.

hepsi folloş olmuslardir.

grup sekslerinin vazgecilmez kisileridirler.

ama konu bakirelige gelince "siz geri kafalisiniz,bakirelik bacak arasinda degildir" derler.

Evet var mi ben geri kafaliyim,bakireligi bacak arasinda goruyorum.
sözlükteki piç sayısı kadardır.
kimsenin namusuna dil uzatacak kadar namuslu olduğunuzu sanmıyorum.
öyleysen kaşar dediğin kızlarla aynı ortamda ne işin var?
sözlüklerde yazan kızların %90 lık kısmı aranıyordur. duyar kasmaya gerek yok daha iyisini bulunca sizi terk eder aynı anda 10 yazarı idare etme kapasitesine sahiplerdir şeytan bunlar şeytan aman uzak durun.
Belli arkadaşımız bir takım sözlük kızlarına girişimde bulunmuş ama avucunu yalamış;

O değil de folloşa takıldım ben,

Tatlım coğrafya belli, genom belli, istatistikler belli, bir bamya bir çok afedersin cinsel vacinayı ne kadar folloşa çevirebilir ki.

Sanki bana uludağ merkez 18+herkes.
Ya git, memlekette çoğu kadın fazla yıpratılamadan, az kullanılmış olarak yaşlanıp gidiyor.

yazık ya. Çok yazık.
Offff abi ilk başta şuradan gireceğim olaya; " sizin de anneniz bacınız olabilirdi bla bla.. " abi bırakın artık millet siklemiyor işte bu dediğini. Herkesin anası bacısı var evet ve biz bazı zamanlar başkalarının anası ve bacısı hakkında salak saçma hareketlerde bulunabiliyoruz. Böyle bir insanız işte. Napalım yani, yapacak birşey yok.
Sözlükte kaşar da var pezevenk de var orospu da var var oğlu var. Napacan yani??
ölücü beyden halkın hezeyanını dindirecek açıklamalar bekliyoruz..

önemli bir iddia üzerine açılan başlıktır sonuç itibariyle..
bilgiden ziyade tartışmaya yönelik söylem.

sperm bir gıda değildir.
ayrıca vücut işine yarayan hiçbir şeyi dışarı atmaz.

biz de makara goy goy yapıyoruz da bu çok ayrı bir şey.
iftiradır.

laf aramızda, böyle yaparsan sikemeen genç.
içlerinden birkaçını ben de tanıyorum.
yani siz de tanıyorsunuz, ama ben kaşar olduklarını çok iyi biliyorum.

örneğin;

balıkçı kaşar: ponçirik pimpirik trilişko pembiş fillere hayran bir kaşardır.

tarihçi kaşar: en tehlikeli kaşar çeşididir, masum gözükür ama saman altından su yürütür. saklı bir bahçedir adeta.

kukla kaşar: zall'ın kuklasıdır. memecidir.
(bkz: kedi ulasamadığı ciğere mundar dermiş)
Kaşar yağlı bir peynir olduğundan ben değilim.

Olsam olsam lor peyniri olurum.
This is Chaos.Eğlence dönecek gibi.Kaostan Pis zevk alırım.
(bkz: Buralar karışacak vaziyet alın)
alfabetik sıralı listesininin ne zaman açıklanacağı beklenendir..
Yıllardır Sözlükte takılmasına rağmen sevgili bulamayan çekingen beceriksiz bir malın feryadıdır.
Kim kime ne vermemiş? Dedirtenlerdir.
işiniz gücünüz tok sözlükte mahalle dedikodusu mu yapiyonuz toplanıp Pes.
Ben haric herkes.
Bırakın bu ergen muhabbetlerini isteyen istediğiyle yatar kalkar sizene yahu?
çift kaşarlı tosta gelebllirler mi sorusunu sordurturlar.
bu entariyi eksileyeceklerdir. hanım hanım kızlar ise açık oylar.