bugün

görsel
görsel
Kız olmayabilirler.
Erkektirler. Evet.
(bkz: dogukan xd)
Sözlükte peynir mi var diye düşündüm.

Olabilir katılıyorum. Frame yolu ile kendini ortalığa tanıtmak gibi değişik istekleri vardır. Bazı kaşarlar kaşar olduğunu bildirmek amacı ile müstehcen resimler paylaşır. Bu yaptıkları paylaşımda ki amaçları ise " bende am vağr ".
Yoktur.

Evet meriçim.
Kaşar kız benim.
Yine birilerine hayır denmiş.
biri de bu ;

görsel
o kendini biliyor. ziili seni. *
Bunlardan birisi de benim. Yeterince kaşarlanırsam belki huzura ererim diye düşünüyorum.

Edit:düşündüm de kaşar değilim lan sadece olmak istiyorum.

Edit2:ulan başlık kız yazarlar şeklindeymiş, olum görmedim lan ben onu erkeğim amk ben. Az daha götü kaptıracaktık.
Asıl damgalama bahanesiyle kendine karı kız arayan acınası sözlük sapıkları afişe edilmeli ki ayağını denk alsınlar.
bizim kızlar genelde tulum.
isim verip rencide etmek istemiyormuş varmış böyleleri. kimsin sen? kimi yargılıyorsun? kime “kaşar” etiketi yapıştırıyorsun? bu insanların kendi görüşlerine ya da herhangi bir hareketine aykırı olan insanlara kötü etiket yapıştırma çabasını anlayamıyorum. iyi ki insanları isim vermeyerek rencide etmemeyi biliyorsunuz. keşke kendinizi bir bok sanmayıp kendi salaklığınıza göre pardon kendi verdiğiniz saçma kararlara göre de etiket yapıştırmamayı bilseniz.

boş ve ortada olmayan bir liste.