bugün

iyiden iyiye cavcaklanmaya başlayan, götlerin memelerin havalarda uçuştuğu, sözlük gençlerinin şuursuzca başlık başlık meme kovaladığı, son yılların en hareketli günlerini yaşayan piyasadır.

kanayan güllü profillere, elleriyle yüzünü kapatan utangaçlı cıvır profil fotilerine ve uzaklara bakarak cüğara içen kızlı profillere yürümekten ciğerleri solan sözlük gençleri memeler arasında ilk etapta bocalasa da şu an görüyorum ki süreci gayet de iyi yönetiyorlar.

allah kolaylık versin gençler.

almadan gelmeyin.
bi hareketlilik bende yok sanırım. emlak piyasası gibi durgun.
eee?

bi sürü fasarya..

yapıyo musunuz bi abilik, bi ablalık onu söyleyin siz hele..
Yemişim piyasasını.

3 kişi var zaten.

Arz talep dengesizliği değil uçurumu var.

Buna piyasa denemez bu haliyle.

Gençler bu projenin mağduru olurlar ancak.
arkadaşlar ben burada gençler faydalansın diye bilimsel bir çalışma yapıyorum, piyasanın nabzını derin gözlemlerim sonucu edindiğim bilimsel bulgular ışığında, arkada hiçbir soru işareti bırakmaksızın tutuyorum. siz gelip teşekkür edeceğinize laf sokuyorsunuz.

şu bilim düşmanlığını bir bırakın artık ya, çıkın şu ortaçağ karanlığından.

biraz üreten insana sahip çıkın, kendi değerlerinize bu kadar düşman olmayın.
inişli çıkışlı piyasadır, aşırı kaygan ve ıslak zeminde seyir etmektedir, virajlı ve kavislidir. zor piyasadır, dengeli olmayan kayıp düşer...
korkma yavrum, korkma annem. ev@.
Eskiden kızardım. Sözlükteki abaza takımı kadınlara huzur vermiyor diye ama bi baktım "sözlük ben kızım" diye başlık açılmış. Demek ki alan memnun veren memnun. En iyisi hiç görmemek başlıkları. Varsa 3 5 sağlam yazar, onları okuyarak vakit geçirip çıkarım.
şu sıralar işlem hacmi new york borsası ile yarışır. kız başlıkarını bile gömmek ya da övmek için kızlar uplıyor. birbirlerinin memesini kıskanıp kavga falan ediyorlar.

çok enteresan.

biz gençken böyle değildi buralar. aradığı aşkı uludağ sözlükte bulmaya gelip de harun abi terörüne kurban giden nice yiğitler oldu.

hepsini rahmetle anıyorum.

ışıklar içinde uyusunlar.
Baya baya hareketli piyasadır.
ne durumda arkadaşlar? ben epeydir uzak kaldım da.
altın, dolar, yüro falan halt etmiş, verilere bakarsak son 10 yılın en iyi rakamlarını görüyoruz, hökümet gerçekten çalışıyor.

yatırım tavsiyesi değildir.

izniniz olursa biraz da biz yatıralım amk. ıhahohahaha (ırz düşmanı gülüşü)
yeni esmeye başlayan sexting furyası ile piyasalarda biraz hareketlenme olduğu aşikar.

özellikle cihatçı kesimde oluşan yoğun hareketlilik durgunlaşan piyasaya can suyu oldu. önümüzdeki dönemde büyük memeliler ve büyük meme sevmeyen kaynanalar arasında yükselecek tansiyonun akıbeti ne yöne çekeceği ise tam bir muamma. ben yine de büyük memeli kızların yükselen trendini sürdüreceğini düşünüyorum.

yatırım tavsiyesi değildir.
Baya gelişmiş piyasadır.

Yatırımlarınızı ve yaptırımlarınızı bekliyoruz.
eskiden erkek başına bir meme düşerken şimdi 15 erkeğe bir meme düşen piyasadır. tl gibi değer kaybetmiştir. yatırım tavsiyesi değildir.
Piyasaya cihatçılar girdi hep bok oldu.
(bkz: ayı piyasası)
Karı kız piyasası mı ?. Yok artık.
ne durumda arkadaşlar, ben bir süredir sözlükten uzak kaldım da...

girilir mi şu aralar? bir durgunluk var sanki, bana düşüş trendinde gibi göründü. kanayan güllü, uzaklara bakarak sigara içmeli profiller falan kalmamış hiç.