bugün

özrü kabahatinden büyük. senin saygılı tutumun buysa diğerleri yine daha çekilir.
kendine saygısı olmayanların kadınlara da saygısızlık yapmalarının sözlükte başlık halini almasıdır.
"Hizmet vermek" deyimiyle sen saygısızlık yapmıyorsun sanki sayın amk merici.

Kendimi tutamadım pardon.
yadırganmaması gereken ve gayet yerinde takınılan tutumdur. dizilerde ve filmlerde zeki kadın-aptal erkek denen siktiriboktan ilişkiyi görmekten bıktık be kardeşim. bu tarihten sonra feminazi tavır takınan erkek ya ağır godoştur ya sjw falan tavlamaya çalışan yokluk içerisindeki bir elemandır.
kırk yıllık dondurmacıyım böyle yalayanı görmedim...

görsel
Bir Meriçiusun hezeyanı.

Ams☆lak turnosolu.
Soldaki başlıklara baktım

"Türk kızı vesaire vesaire"

"Trollük kılıfina sığınılarak zeka geriliğini zinde tutma eylemleri" başlığı altında bu yazarların incelenmesine karar verdim.

Çabuk verdim fark ettiyseniz.
sözlükteki değil de genel olarak tüm kadınlara olan tutumdur. insanlığı cinsiyet ekseninde ikiye bölmüşler ve ellerinde çükler oraya buraya kusuyorlar işte. sanırım bu şekilde yazarak trollükten ziyade kızların dikkatini çekmeye çalışıyorlar. ha sokakta son ses müzikle gezen dört şahinli ha bunlar. amaç dikkat çekmek işte.
insana saygısı olmayanların tutumu.
Bu tutuma karşı çıkanların kanaat önderinin ups pups olması...
sözlüğe her girdiğimde kadınlarla ilgili başlıkların içinde hadsizce ve gerizekalı bi üslupla o kadar çok şey yazılıyor ki gerçekten böyle insanlarla mı aynı hayatı yaşıyorum diyorum kendime.

kadınların saç rengi, ne giydiği, ne sıktığı vs akla gelebilecek her konuda iğrenç ithamda bulunmayı kendinize hak görüyorsunuz. neymiş efendim sarı saçı olan kadın kaşarmış, yok efendim şöyle giyinen kadın açık kapıymış. siz çıldırmışsınız hepinizin zihniyetinden pislik akıyor. yazıklar olsun sizi terbiyeden yoksun büyüten insanlara.
Hic takılmaması gereken mevzu. Reelde suratına bakılmayacak leş tipiyle gelip burda kızlara lakap takıp sacma sapan başlık acarak komik oldugunu zannedenlere ancak acıyorum. Kızlar söyle kezo böyle kaşar derken klavyeyi yaladıkları filan gözümün önüne geliyor. Üzerine alınan varsa, senin fikrinin ne önemi var vasat herif lafını cok severim onu da şuracığa bırakayım.
sözlükte kadın erkek ayrımı mı yapıyoruz? Kimin kadın olduğunu bilmiyorum.
eeeğğ türk erkeği dokunulmaz mı sanki sözlükte? aynı şekilde türk erkeğine, lazlara vb. her şeye karşı saygısızca şeyler söyleyenler oluyor? noldu şimdi türk erkeği eziliyor eheğeğeğeğğ. komple sözlüğü kapatalım ya da insanların dilini keselim de kimse bir şey söyleyemesin.
ne yani, türk kadini melektir diyoruz, türk kadini anadan dogma bilim insanidir diyoruz, türk kadini kesinlikle ici disi fesat dedikodu entrika degil diyoruz, türk kadini kimseyi nafakalamaz, ön+ne gelene mavi boncuk dagitmaz, teshircilik yapmaz diyoruz. niye zorunuza gidiyor ulan???