bugün

şahsım tarafından ortaya atılan teze istinaden,
(bkz: bütün sözlük kızları çirkindir)
çirkin kadınların, bol votkalı zirve düzenlemeleridir. haa şimdi diyeceksiniz "nerden biliyosun çirkin olduğumuzu/olduklarını?" elimden geçenlerin hepsi çirkindi.
nedir lan bu götün enseye yapışması durumları, indirin o koca götünüzü vajinal bölgenin hizasına. orada dursun, belki bi' gün işinize yarar.
(bkz: nazan fal bakıyo gelmeyen evde kalıyo zirvesi)
bildiğin "zirve"dir, ne beklendiğiyse muallaktadır. beğenmeyen varsa, buyursun düzenlesin. yapamıyorsa da susup izlesin. sırf kadın yazarlar düzenlemiş diyerek, saçma sapan ithamlara maruz kalması, erkekler açısından içler acısıdır.
bolca hamurişi ve kısır tüketilmesine sebep olur.
erkek kadın yazar ayrımı yapılması ve arada bir sidik yarışı düzenlenmesi durumudur. gereksizliği aşikardır.
jacob abi mahlaslı yazarın özellikle çağırılıcağı zirvedir.
(bkz: uludağ sözlük altın günleri)
zirve adında bir dedikodu furyasının ilk organize işidir.
(bkz: zirve organizatöründe cinsiyet ayrımı)

(bkz: bu tutar evet)
istanbul gelmeyen bitlensin zirvesini organize etmektir. konunun burdan çıkıp da kimsenin isim vermemesi enteresan. organizatörü olarak ben söyleyeyim dedim.

tam olarak budur!
kimilerinin dübür kaslarında ciddi tahribatlara yol açabilecek türden bir hadise... eğer ki bir insan burada yazarlık yapabiliyorsa pekala zirve de düzenler ve bunda bir abeslik görenin gözlüklerinin camlarını silme vakti gelmiş demektir. malum hava sooğuk, abazanlık ateşi harlı, buharlanıyor...

ben ibnelerin de dışlanmaması taraftarıyım misal. onlar da zirve yapsınlar, kıskanıyorlar sonra, yazık...
(bkz: altın günü)

katılmadan duramayacağımız zirvedir.
(bkz: durun yapmayın hepiniz kardeşsiniz)
uludağ sözlük ağda zirvesi.
kocalı gel kocasız dön zirvesi.
asla kadın kadına kalamayacak zirvedir.
çok dantel modeli çıkacak zirvedir.
büyük bir derbi anında meydana gelmesini dilediğimiz zirvedir.
zirvenin önü kız meslek lisesi önü kıvamında olacaktır. en başta kernel style ında yazarlar yerini alacaktır.
KIZLARDAN ÇOK ERKEKLERiN GiDECEĞi ZiRVE.
hoş olur. yemek ve içki servisi yapabilirim. hatta kendimi bile servis ederim. erinirsem ibneyim.
kukla'yı görüyor ve arttırıyorum; koltuk görevini üstlenebilirim. saatlerce durur, ses etmem.
güncel Önemli Başlıklar