bugün

Bütün gün pc başında göt büyütüp bakir beyinleriyle genelde muhafazakar milliyetçi takılan tiplerdir. Sağa sola dikkatsizce yazdığın entrylerde suç unsuru bulup oraya buraya şikayet ettiğini söyler bu tipler. Yapacağı işi ve topluma bir yararı olmadığından polisçilik oynarlar.

Suç unsuru içeren entryler ise genelde

Tck 216 halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama suçudur

içerisinde bir kesime din, cinsiyet, etnisite, yöre farkı gözeterek ötekileştirme, tahrik, aşağılama bulunduran entryler olur.

Ulu sözlük trollerinin en sevdiği konular ve eylemlerdir.

Trol ü geçtim sözlük yazarlarının yüzde 95 inin şimdiye kadar bu tür suçlardan yargılanması gerekirdi.

Genelde kadın cinsiyeti aşağılanır burada, dinsizler biraz sert kelimeler kullanır. Dindarlar dinsizlere yönelik sert kelimeler kullanır. Siyasi tartışmalarda küfür hakaret gırla gider. Şahsa hakaret edilir.

Görüş: bura herkesin günlük stresini atma ve bazı konularda pasif agresif görüş belirttiği yerdir. Yüzde 90 oranında şahsa küfürler bile tolere edilir. Yani ettiğim çoğu kişi tolere etti en fazla bana küfretti. Bana küfredenlerese ben küfrettim. Ama bazı orospu çocukları tutar onu bunu yok şuraya şikayet ettim buraya böyle ettim diye tehdit eder. Eğer bişey sizi rahatsız ettiyse sözlük yönetimine şikayet edip entry sildirirsiniz.

Başta Atatürk, allah, peygambere ve toplum tarafından belirlenen inanç ve inanç sistemleri mensuplarına, siyasi düşünce mensuplarına alenen sövmek ve alenen terör propagandası yapmak dışında hiç bir şeyin şu şartlarda suç unsuru taşımadığını belirtmek isterim. Polisçilik oynayan orospu çocukları da böyle düşünsün.

Yani oturup internette yazılan çizilen satırlar için tr geneli 1000 kişi 8 saat mesai yapsa. Emniyet işi gücü bırakıp senin egonu tatmin etme görevini ifa eder.