bugün

Erkek ve kadın yazarların entrylerine bakılınca görülen durumdur. Erkekler en az 1.90 ve kaslı, kadınlar keza en az 1.80 ve dal gibi maşallah. Bi de elini siken bu abazanlar ve bir oğlan bana baksa da egomu tatmin etsem diye bekleyen bu kezbanlar, anket başlıkları doldururken sevgili beğenmiyor laf atmaya gelince.

Amk madem durum böyle, dışardaki 1.70lik amcalar, 1.50lik teyzeler kimin anası babası ablası abisi? Genetik sıçrama mı yapmış bütün Sözlüğün akrabaları?

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
boyunu söylemeye utanmayanların en az 1,80 olması durumudur.

1,80 altının cazibesi yok beyler.

hani alay etmek falan değil, zaten gayretle uzamadı kimse ama 1,80+ gideri olan yegane boy. erkeklerde tabii. kadınlarda ise 1,70+ falan.

ben ise 1,83 hehhe. 3 cm ile kurtarıyorum, hadi yine iyiyim.
güldüren olaydır. bir kız olarak 170 cm olmak herkesin sahip olamayacağı bir şey olduğunu bilmek de gururlandırıyor insanı.
fazla takılmaması gereken durumdur. alayı yalandır zaten. Sözlükte boy tartışması yapmak boştur. sanal alemde herkes beyniyle yarışır.
yazarların ortak özelliklerindendir. diğer ortak özellikler için
(bkz: boğaziçi öğrencisi olmak)
(bkz: hukuk okumak)
(bkz: hiper seksi olmak)
Sadece 190 ların konuşabilmesi durumudur. Var ki konuşuyoruz mk.
170 le yalanın gerisinde kalınandır.
Yanlışlayamadığım önerme. Subjektif diyenler için: bir önerme.
gri renk gözlü olmak, kilosunun yarısını kaslarının oluşturması ve hepsinin oxford da eğitim görmüş 200 ıq yu geçmiş üstün yarı at yarı insan birer yarı tanrı olması da sözlüğümüzün saygıdeğer yazarlarının bir diğer özelliğidir.
Mesela benim boyum 1.90 *
Kasli ve karizmatik olmalarinin dahilindeki konudur efenim.
Kendimden bilmiyorum amk.
Ayrıca biscolata erkekleri ve victoria kadınları da sözlükten çıkmıştır. Umudunuzu kaybetmeyin. Şans size de gülebilir.