bugün

Girilen entry'ye her zaman farklı bir pencereden bakan kız tipidir.
hadi filozoflar bunu da açıklayın akımının kahramanları olabilirler. canlarım benim.
hele birkaç tanesi vardır ki onlar kendilerini bilir. Kimse ellerine bu konuda su dökemez.
(bkz: kızı buldun filozofunu arıyorsun)
(bkz: hoooppp çeeeekkkk)
(bkz: balık avı)
oltasını atmış bekleyen yazarın sonu büyük ihtimalle hüsran olacak çabasıdır.
(bkz: işte geldim burdayım ben bu işte ustayım)
Hangi çağın filozofu olduğuna ve fikirlerinin geçerliligine ve kalitesine bakılması gerekir.
bir nihat doğan değildirler.
Neyin derdindesin demek istediğim kızdır. Hayır bir yerde biz de felsefeciyiz orda sorun yok da bu neyin kafası böyle hem optimistsin hem pesimist ayrıca hümanist ve tabi biraz da determinist
_ yo yo...
_ Ne yo?
_ Yok ben de bunları anlayabilcek kapasite yok.
_ eee niye dinliyon iki saattir?
_ Deterjanı anlayınca gerisini de anlarım sanmıştım.

Ayrıca biz felsefeciler hepimiz zındığız o da doğrudur(!)
Her birinin kendi doğruları vardır,ayağını diretip bir şeyi de kabul etmezler.
facebook ve twitter da özlü söz paylaşıp 15+ beğeni 20+ rt alırlar. zaten filozof olmanın gerekliliği de, aşık olup ayrılmak ya da aşkına kavuşamamak, 'aşk, bıdı bıdı' 'hayat bazen, bıdı bıdı' gibi temel formatta sözler yazmak bazen de sonuna mevlana yazmaktır. çoğu kız filozof yani.
sözlüğü sözlük yapan kızlardır. zira en sevdikleri parfüm ya da şu an ne dinledikleriyle ilgili anket dolduracaklarına "ask bıdı bıdı..." "hayat bazen, bıdı bıdı..." diyerek diğer yazarları filozof oldukları zannına düşürürler. iyi de ederler.
bir zamanlar bir calyx vardı. filozof diyemeyeceğim ama aklı selim yazıyordu. hala yazıyor mu bilmiyorum.

bu arada, kız değil kadın canım o, ka-dın.
güncel Önemli Başlıklar