bugün

(bkz: sozlukteki femciler)
Fethullah gülen i seven, onun düşüncesiyle benzeşen düşüncelere sahip olan, yazar insanlardır.
yakında sözlükteki nazilersözlükteki faşistlersözlükteki komünistlergibi yeni yeni başlıkların türemesine sebebiyet verecek başlık

(bkz: içimizdeki irlandalılar)
sayısının sıfır olduğu sanılan gruptur. aksiyon adamlarının böyle bir ortamda zaman öldürmelerine inanmak akıl karı değilddir.

(bkz: olmak ya da olmamak)
(bkz: karın ağrısı)
(bkz: kuyruk acısı)
(bkz: geriden takip etmek)
(bkz: ankete koyum sana bişey olmasın)
başlığının altında çok entry görmek isteyen hasta arkadaşların,bazı isimleri kullanarak yaptıkları edepsizliğin örneği başlık
sadece manevi alemle ilgili konularda yazi yazan yazar toplulugudur
sozlugun maneviyetini tasidiklarina inaniyorum
burasının bir demokratik ortam olduğu düşünüldüğünde saygı duymamız gereken mevzu.
fettoş deyince kızarlar bir de..
"evli değil, 31 çekiyor fettoş. 31'ci fettoş ihihehehe" modunda bir entry girince ana bacı sövenlerdir.
aralarında bulunmaktan gurur duyacağım kitledir.***
edit: sazan yazar arkadaşlar ciddiye almayın.
hafızın çükü yok mu modundaki yazarlardır. uzun zamandır takip ediyorum, kendilerine hakaret edilmedikçe kimseye bir şey dedikleri de yok.
topluca hareket eden bir gruptur. dikkat edin üst üste eksi yeme ihtimaliniz çok yüksek. yaptıkları tanımların, yorumların %90 ı zaman gazetesi ile paralel gitsede yani hafif kalsada yinede hakaret edilmemesi gereken gruptur. en azından müslüman bir bireyin nefret etmemesi gerekir, müslüman müslümanı sevmeyebilir ama nefrette etmemesi gerekir.
konuyu ergenekon çözüldükten, terör örgtü ergenkon un, pkk yı, dhkp c yi nasıl kurdukları açıklandıktan sonra ele almayı öneriyorum.
söz fetoda mottosunu benimsemiş, çay düşkünü şakirt gençler.
siyonist amerikan uşağı fettoş'u hoca bellemiş grup. yazık.
çay düşkünlüğü ile kalmayıp, patatesli yumurta ve maklube uğruna ruhunu şeytana satacak adamlardır. siz onları su boşu mu sandınız yoksa?
(bkz: sözlükte ki ajanlar)
bir değil on değil yüz değil bin tane olsalar, sözlüğü hacı yağı kokulu cemaat evine çeviremeyecek insancıklardır. abilerinize ve bölge imamlarınıza aynı böyle söyleyin. yeni taktikler geliştirsinler.
(bkz: adi taylan olanlarin esmer ve yavsak olmasi)*
(bkz: #4440950)
bir gün bir entry girdim ve karmam değişti. şöyleki; birgün başları sıkıştığında yardım olsun diye akıl verdik, anlamadılar. ki zaten "ben" sayfamında söylediği gibi "anlaşılmamıştı" entry m.
genelleme yapacak olursak sadece fethullah gülen kitapları okuyup, birçok nurcu gibi fıkıh'dan haberi olmayan yazarlardır.*
(#4785816)
maklube'ye bayilirlar. bana da versinler tarifini, hayatımda hiç maklube yemedim.
yarali parmağa işemek konusunda sıkıntıları olanlar.
badem bıyıklı abilerimiz kardeşlerimizdir bu ğlkeyi yoktan var eden Atatürk'e sebepsiz cephe almışlardır beyinleri yıkanmış kişilerdir.
yine eksilere boğulacak bu entry ama gerçekler bunlar.