bugün

(bkz: zall)
troll'lerdir. bunların hepsini toplican motorin döküp yakıcan moruk.
şakirtlerdir.
(bkz: bana fake diyene ben fuck you diyorum)
moderasyonun nasılsa dikkatinden kaçmış yazarlardır. bunların arkasında kim var bunlar kimlere hizmet ediyor araştırılmalıdır. son günlerde akp yalakalığı sözlükte aldı yürüdü. bu başlıkları açanların bilgilerine baktığımda kimisi 4. 5. kimisi 6. nesil yazar. ama entry sayıları bini geçmiyor. ayrıca sözlükte sadece siyasi konularda entry giriyorlar. evet beyler. moderasyonu göreve çağırıyorum.
bolca bulunan hesaplar. açıklıyorum zall benim.
(bkz: moderasyon görev başına)
(bkz: nerede bu moderatörler)
güzide sözlüğümüzün ileri gitmesi için hemen silinmesi gereken hesaplardır.
yeni yeni fırından çıkan şüpheli isimler de aralarına katılmıştır.

allah allah neler oluyor yahu!

görsel
şu sözlükte gerçekten çok ilginç şizofreni vakaları olduğunun ispatı niteliğindedir.

adam bir hesabıyla nick altımda atıp tutuyor, saçmalıyor. sonra diğer hesabından 'takma ya boş ver' diye mesaj atıyor. tamam ben takmıyorum da sen ne olacaksın be kardeşim? hayır, gerçekten anlayamıyorum. biri nick altıma kötü bir şey yazdı diye omzunda ağlayacağımı falan mı zannediyorsun? söyleyecek şey çok, ama demiyorum bir şey. gerçekten.

"sanmıyorum ama hayatta başarılar."
sahsimin da sekiz taneye sahip oldugu hesaplardir.

Feyk hesaplarimla kendime mesaj yolluyorum. Bazen trip atmak icin cevap atmiyorum. Sonra feyk hesabim daha cok mesaj atiyor neye bozuldun diye. Ben de ona kaybol diyorum.
(bkz: buyur burdan yak)

urangu'nun sözlükte islamcı takılan feykiyim.
(bkz: kim ki bu)

Kendisinin bu kacinci hesabi oldu sayamiyoruz efenim. Olmuyor. Yetisemiyoruz.
tüm kekolar. alayı sahte.
bi hos geldin yok mu - geriden gelen adam

aslında yazdığım entry de oyunun bir parçasıydı. ismimi duyun. unutmayın beni diye. *
Kesinlikle sweet lady görünümlü gavattır.
Evet sözlük açıklıyorum... Beni hepiniz tanıyorsunuz.. Evet evet sende tanıyorsun...
BEN ZALL.
Bu güne kadar 3500 tane hesabım oldu. Bu 2831. hesabım.
Bu hesaplarımda yanlızca bir tanesi ama unutmayın ben hep içinizdenim ben hep içinizdeyim.
ULU SÖZLÜK iÇiN ZALL.
bazılarının ki 17 tanedir...

(bkz: meoba/#24901882)
Bazılarının ki 17 tanedir. Başkalarını takip ettirir.

(bkz: meoba#24901882)
(bkz: thepassenger) ve (bkz: sobe123).
(bkz: zall)

Feykimdir silebilirsiniz.
son 15 günde almış başını gitmiş hesaplardır. nasıl oluyorsa bu daha ''yeni gelen'' 11. nesil arkadaşlar sözlükte herkesle hemen kaynaşmış ve sözlük içi konulara da hemen hakim oluvermişler. bak sen şu işe.
her sözlükte olan, önüne geçmenin imkansız olduğu olaydır.
çoktur. kesin fakedir demiyorum ama aga bu nedir?

görsel
aaaaaa ben, ama anlamadım gerçekten ne o öyle. Sadece bu hesap var bende.
güncel Önemli Başlıklar