bugün

Kuşkusuz melankolik, ağlak, "hayat şöyle, bunu hissetmek, şuramdan şöyle hissediyorum, bundan sonra şöyle olacağım ühühü" gibi entryler giren, karamsar şeyler paylaşıp yalnızlık diye ağlayan, her saniye üzgün yazarlardır. Sadece cinsel iğrenç başlıklar açanlar bile bunlardan kıymetli.
aynı şeyleri mıy mıy anlatır dururlar duygu sömürüsüyle insanları kendilerine acındırmaya çalışırlar kesinlikle şüphesiz..

edit: geldi bile sjsjs..
Kırıcı bir nitelemeyle adlandırılan yazarlar. insanları kırıp üzmeye gerek yok.
Ben sataşmadım kimseye.
sürekli duygu sömürüsü yapıp millete sataşırken bir çok entrysinde de ezik olduğunu inanların gözüne sokan yazarlardır...
milletin hayatını takip eder, ifşa eder falan...
Nedense ezik denilince aklıma özel Fitnat kolejindeki selin Leyla nazlı geliyor. Hemde Burslu ezik. Başına bir ekmeğini al misali. Biraz sokak kültürünü öğrenmesi gerek yoksa çok acı çeker.
Bir tanesi var ezikliğin nirvanasını yaşıyor.

Neyse.
Okumadım cügü.
Okumadım ama sanırım güzel bir şey yazmış.
Tahminlerim doğruysa, desteklediğim kelimeler sarf edilmiş. Şuku.
sevgili yazarlar,

bazılarınızın gerçek hayattaki ezikliklerinden bir süreliğine kamufle olmak için buralarda cool hatun/erkek taklidi yaptığını çok net görüyorum. hele daha reşit bile olmamış kızlar, onların dikkatlerini çekmek için farklı farklı hallere bürünen sizlerin tabiriyle meriçler var.

inanın can sıkıcı bir durum bu. eşek kadar adamların ufacık kızlara salyalarını akıtması...

eğer gerçekten buradan o kızları sırf kadın yazar olduğu için tav etmeye çalışıyorsanız bu bolluğun içindeki ezikliğinizden kaynaklanan yokluktan başka bir şey değildir.

sizlere tavsiyem çıkın dışarı, hadi onu bile yapamayacak kadar ezikseniz pencereden kafanızı çıkartın. bir bakın dışarıdaki hayata. sonra kendinize şunu sorun: “ben neden bu kadar boş birisiyim, bu acınası halimden nasıl kurtulabilirim, hangi doktor bana iyi gelir?”

internetten birilerini düşürebilmek marifet değildir arkadaşlar. marifet olan (marifet denemez) yüz yüze, göz göze, kendinden emin, kasıntısız bir şekilde karşınızdaki insanla iletişim kurabilmektir, onun ilgisini ve saygısını kazanabilmektir.

o yüzden şu içinize gizlediğiniz kişiliği oturmamış, ergen, ezik (her neyse) insanı gün yüzüne çıkartın ve yüzleşin onunla, iyileşmeye bakın.
aptal ateistler >:(
onlar kendilerini bilirler.
kendi egosunu tatmin etmeyen ama aslında doğru olan entryleri hayvanca eksileyen, 0-6 ya$ başlık açıp, ya da 0-6 yaş entryler girdikten sonra verilen ayardan sonra.seni şettircem, klmsln lan sen, akıllı ol, işine bak..gibi söylemlerde bulunan sadece kendi dünyasında ya$amayı bilen dı$ dünyaya kar$ı ka$ını bile oynatamayan yazardır.ve olayın iç acıtan tarafı sözlükte ise fazlasıyla olmasıdır.