bugün

Acilen olması gerekendir.

Sözlük ortamı, evli erkeğin kıçının başının çok rahat bir şekilde apayrı oynamasına sebebiyet veriyor.

Ya uçurulsunlar ya da profillerinde “evli” ibaresi mecburi olsun.

Aynen öyle.

Sebebi kaçıranlara Edit: (bkz: sözlükte saatlerce sürten evli erkek/#45581297)
Ehehe eşlerine ulaşıp burada yaptıkları ile slayt gösterisi yapmak çık aklımdan.
kim o namus evli ayağı yapıp burada karı kıza yavşayan delikanlılar çok merak ettim.
Altlarına dinamit koymak sureti ile yapılması makbuldür.
uçurulmasınlar da, biz bekarların hakkını da yemesinler. gerçekten çok yazık...
Evli kadınlar kalsın ama yazık bize.
Çükleri de uçurulsun.

Ehehe....
Hah bu muhabbet var bir de. “Ya işte boşanacaktık, kaç senedir ilişkimiz şöyle böyle…” ya hadi hadi başka kapıya…

Evlilik böyle bir şey mi ya gerçekten? Evlilikten soğudum yemin ediyorum.
Hiç bir zaman sözlükten uçurulamayacağım anlamına gelir.
Anladım, hatun kişisi er kişisine yürümüş ve sonuç hüsran...
Bacım daha dikkatli seç bundan sonraki avlarını.
Kesinlikle katıldığım kampanya. Kesinlikle yapılsın. iyicene dede Korkut mezarlığına döndü burası.
evliyken sözlüğe girdiğimde kimseye yavşamadım. ve mesaj atan sözlük kızlarına da anlaşılır bir mesafe ile cevap verdim. kişi kendi ahlakından sorumludur. ben kendi ahlak bekçim olarak, eşime hesabını veremeyeceğim türden bir davranışta bulunmadım hiçbir zaman. profilime değil alnıma bile yazdırırdım evli olduğumu. eğer bu anlaşılmak isteniyorsa. bu sebeple bir erkeğin şutlanması yanlış bence.
şutlanacak bile olsalar beni kimse şutlayamazdı. çünkü artık evli değilim. (bkz: gerçekten çok yazık) (üzgün smile).
Kampanyaya karşı çıkanların evli olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Kanıtlayabilsem keşke.
Onun yerine cilveleşme butonu gelsin tıklayan birbiriyle eşleşsin. Bir insan buralardan biriyle niye muhatap olur bilmem.
şiddetle desteklediğim kampanyadır. para var huzur yok hariç. çünkü o karısından başka kimseye bakmaz .
(bkz: Nah yapmaz)
--spoiler--

bunu eşime sürekli söylüyorum bana güven yapmak istersem istediğimi yaparım ruhun duymaz diye.

--spoiler--

Bunu duyan eşin, neden hala seninle evli hayret ettim...

Ben olsam direkt boşardim...

Resmen kadına açık kapı bıraktıran beyanda bulunmuş. Hahaha. Evli barklilarin son seviyesi bu galiba ...
https://www.uludagsozluk.com/e/45583192/

yürümüş bile belli.

neyse evli olmadığımdan üstüme almıyorum.
Birilerine Niyeti bozan ama hala eşine hesap verebilen (?!) evli erkekleri gördüğümüz başlık.
Hepsine redbul verelim.
Kafakoparanusa bakın hele. Dedem ya! Yapıştırmış hemen espriyi..
düşünsene evlisin. gelmişsin buraya entry giriyorsun.
hayal bile edemiyorum kendimi.
Bazı evlileri çok sinirlendiren kampanya.

Neden acaba... eved.
desteklediğim kampanya. sektirip gitsinler.
Evli kadinlar da uçurulsun. Düzgün durun.