bugün

sözlükçülerin sözlük içinde bulunan eski sevdiceklerine yazdıkları açık mektuptur... nedeni belki de "bak hala ayaktayım, sen terkettin ama ben hala dimdik duruyorum orospuuuu" deme içindir...

"sevgili eski sevgili;
yazdığın her tanıma artı verdim, sana yavşayanlara saldırdım, sana saldıranlara tükürdüm, 45 gün çaylak oldum sayande... sen beni terk ettin ya köpek ama ben hala ayaktayım, şimdilerde crazygirl88 ile bir aşk yaşıyorum, senden iyi sevişiyor ve senden daha az trip yapıyor, tamam edebi değieri yok yazdıklarının ama senin başlığındaki entry sayısından çok entry sayısı, sürekli sevişiyoruz, sabahlar olmasın diye bağırıyoruz, hergün başlığına 10 entry yazıyorum ve seni unuttum... bu mektubu neden yazdım biliyor musun? harbi yatakta çok iyi, sen gibi değil lan demek için... hadi şimdi bak bakalım kaç eksi veröişim sana... orospuuuuuuuuuuuu!

seni artık sevmeyen eski sevgilin b.o.k."
(bkz: karmamın amına komuşsun lan ibne)
sensiz de yaşanırmış, unuttum sanma...
biri gelir biri gider, üzülürüm en fazla.
haftanın hiperaktifi olursun sen bu gazla,
iş başa düştü gammazla yavrum gammazla.

senin seovmindim, seovin oldum,
yazdığın her başlığı takibe aldım.
nick altına yazdığım herşeyi sildim.
senin için herkese top olmuş dedim.

bence bu yazı sana yeter,
güldürmedi yaptıgın bu sefer.
entryleri döşedim teker teker.
bu yazar, bundan böyle çeker gider. * *
bazen de terbiye sınırlarını aşarlar bu mektup olayında;

"sen bana vermedin diye aldattım ben seni, neden terke ettin ki beni... aslında ilk görüşte aşktı; "olm şu hatun taşmış" dedi bir arkadaş bir baktım nike vuruldum... ama artık sevmiyorum lan seni, sen kimsin olm? dalarım valla billa bak! yazma lan benim başlığıma!!!"
güncel Önemli Başlıklar