bugün

entellektüel birikimine güvenip kız kaldırmak. Bknz şşt kalk hadi saat kaç oldu esprisini yapacaktım ama yapmicam
Vakit geçirmek.
iki kelam şeyetmek.
am-göt-meme.

tabi ki değil o ergenlerin amacı!

entry girmek, tanım yapmak, müzik dinlemek, resim yapmak, sinemaya gitmek. vb.
kızların ki neyse erkeklerinki de odur. pek bir fark yok açıkçası.
onun bunun namusu, 1 60 kizin amaci, sozluk kizinin ahlaksizligi cirkinligi, kiz kardesin memeleri, eseklerin seksiligi, escinsel muhabbeti gibi kamuya mâl olmuş onemli konularda baslik acip seviyeli bir sekilde tartismaktir.

bu kategoriye girmeyen erkek yazarları tenzih ederim.
eğlendirdiği için takılıyorum, hatta diğer sosyal medyaları da boşladım uludağ sözlükten sonra. kız dersen yazıştıklarım 3-4 kişi maximum hiç biririn adını yaşını bilmem yani işi reele dökmem konuştuğum sözlükte kalır. tek olsun ömür sonuna kadar olsun kafasındayım. sözlükten bulunacak kız ile zor o iş.
Zihniyet belli ne olursa olsun konuşsun yeter, benim olsun bizim olsun vb.
bazıları gerçekten bilgi içerikli entryler girip saygın konumda duruyorlar onlara kesinlikle sözüm yok,
fakat bir kesim var ki akıllara zarar. sabah akşam "sözlükteki kızların fotoğrafları" başlığında nöbet tutup herhangi bir entry'de "inş güzeldir." diye girip bakıyorlar. biliyorum. sözlükte yazan kadınları fotoğraf atmadıkları için(bir kısmı hariç) yoksayıyorlar, olmadıklarını beyan ediyorlar. çünkü bir kadının yazdıkları, düşünceleri değil fiziği ve nihayetinde fotoğrafı ile varlığını kanıksıyorlar. fotoğraf atmayanlar da kesinlikle çirkindir, kendine güvenmiyordur. onlara göre. böyle bir kesim gerçekten var. yapmayın güzel kardeşlerim.

bu kesim "düşünüyorum o halde varım" söylemini, "fotoğrafınız var o halde varsınız" şeklinde kabul edip, benimsemişler.

burası sözlükse şayet, tema düşüncedir. fotoğraf için bu erkekleri instagrama yönlendiriyorum. uygulamalar karışmasın, evet, rica ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar